• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 30. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnes dostanete návrh, za ktorý sa oplatí bojovať. Obavy odložte, nemáte čo stratiť. Ak budete teraz príliš skromní, premárnite fantastickú príležitosť.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Pocítite dôsledky zmien, o ktoré ste sa sami pričinili. Chceli by ste niektoré obísť? Nemusí vám to vyjsť, lebo budete stredobodom pozornosti.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Pokojne môžete poľaviť, nehrozia vám žiadne straty. Ak uvoľníte priestor pre prácu niekomu druhému, získate čas pre vaše záľuby. Už ste ich dlho zanedbávali.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Práce nebudete mať veľa a voľný čas venujete spoločenským aktivitám. Asi sa zblížite s novými ľuďmi. Dodržiavajte dohodnuté termíny, zásadovosť sa vám vyplatí.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Nepríjemnostiam môžete predísť iba tak, ak nebudete preceňovať reči svojich protivníkov a budete reagovať pokojne na ich prípadné provokácie. Po celý deň je na mieste zvýšená pozornosť.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Niekto sa vás pokúsi získať pre určitú vec lichôtkami. Rozumne všetko zvážte a dospejete k správnemu rozhodnutiu. Večer sa venujte len svojím záľubám.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Máte veľa zaujímavých plánov, ale mali by ste si uvedomiť, že zostať len pri tom nestačí. Mali by ste sa pustiť do ich realizácie a vybrať si na spoluprácu osoby, ktoré Vám rozumejú.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnes si nájdete čas a udalosti, čo sa okolo vás odohrávajú, podrobne rozoberiete. Získate nadhľad a úspech. Budete mať z nich dlhodobejší úžitok.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Neponáhľajte sa veľmi v rozhodovaní, môže to mať aj následky. Najprv zvážte všetky za a proti. Žiada sa vám nejaká zmena? Musíte pre jej uskutočnenie urobiť niečo aj vy.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Nepripisujte rodinným problémom väčší význam, ako si naozaj zaslúžia. Všetko sa dá rýchle do poriadku. Pravdaže, len ak budete držať na uzde svoju impulzívnosť.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Pri plnení nových pracovných povinností sa začína prejavovať vaše nadanie pre praktické veci, čo vás dovedie k zaujímavým výsledkom. Napriek tomu nezanedbávajte samoštúdium.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Úspešný deň! Niečo vám dodá sebavedomie a vďaka tomu získate nečakané možnosti. Možno budete musieť niekoho presviedčať, ale aj to zvládnete na výbornú.