• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 17. máj 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Zdá sa, že ste si umienili priveľa urobiť. Dnešné úlohy zvládnete len s veľkými ťažkosťami. Čakajú vás prekážky pri cestovaní a asi niečo zmeškáte.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Ak prijmete jedno milé pozvanie, určite sa výborne zabavíte. Nesmiete sa však schovávať do kúta, všetci budú netrpezlivo čakať na vaše slová.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Máte zdravotné ťažkosti? Dnes sa rozhodnete pre radikálne obmedzenia stravy aj výdaja energie. Udržte si pozornosť! Niekto príde s netradičnou ponukou.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Nie každé stretnutie je príjemné. Ale nebojte sa, aj toto dnešné nejako prežijete. Dávajte si pozor na to, čo poviete, a neriskujte v žiadnej situácii. Draho by vás to mohlo výjsť.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Hviezdy vám veľa nesľubujú. Finančné spory, nedostatočné venovanie sa rodine - to je dnešný program. Nad všetkým sa dobre zamyslite, na nápravu je ešte čas.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Vyslovenou náhodou objavíte niečo, čo ste skutočne nečakali. Pozor, neunáhlite sa! Čo ak si z vás partner len vystrelil, aby vyskúšal vašu veľkorysosť?

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Pripravte sa, že to dnes nebudete mať jednoduché. Pokiaľ chcete, aby sa veci hýbali, treba sa rozhodnúť. Musíte si však uvedomiť, že si proti sebe niekoho postavíte. Každému nevyhoviete.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Doprajte si dnes odpočinok a dostatok spánku. Organizmus je teraz trochu citlivejší, preto bude dobré, ak ho nebudete v týchto dňoch priveľmi preťažovať. Venujte sa rodine.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Niečo naruší váš denný režim a pokazí aj dobrú náladu. Poobede sa rozhodnete pre nejaké rozptýlenie. Vyhnite sa flirtu, nemusel by sa dobre skončiť.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Nemiešajte sa do vecí príbuzných, pretože sa môžete stať obetným baránkom v sporoch, ktoré sa vás netýkajú. Radosť vám prinesie nečakaná návšteva.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.