• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 BARAN

Začiatok roka sa Vám nebude zdať moc optimistický, pripravte sa na sled neočakávaných udalostí. Nakoniec sa ale všetko vyvinie vo Váš prospech. Tento rok Vám prinesie veľa nového hlavne v kariérnej oblasti. Musíte však pridať plyn, stále idete len na polovicu. Napriek Vašej šikovnosti nevyužívate svoj potenciál naplno. Ročný Horoskop 2020 BARAN Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 3.5., 7.7., 24.8., 16.12.
Šťastné čísla na rok 2020 6, 14, 45, 58, 72
Šťastný mesiac na rok 2020 Máj

Na čo si dať pozor v roku 2020

Barani sú známi svojou výbušnou povahou, tá sa Vám môže tento rok veľmi vypomstiť. Držte sa preto na uzde a to aj v situáciach, kde máte jednoznačnú pravdu. Veľmi ľahko sa to môže otočiť proti Vám. Naučte sa brať vážne životné upozornenia, ktoré postupne dostávate. Ich ignoranciou nič nevyriešite, len sa Vám nakopí ešte viac problémov.

Čo vám rok 2020 prinesie

Na Vašom šťastí a spokojnosti sa môže výraznou mierou podieľať Vaše okolie. Hviezdy prezrádzajú, že sa Vám môže splniť nejaký spoločný sen. Tento rok Vám prinesie veľa nového predovšetkým v pracovnej oblasti. Môže to byt nová práca, alebo významný posun v aktuálnej práci. Rozhodne to však bude niečo, čo ste ešte vôbec nerobili a začnete od úplných začiatkov.

Práca

Už začiatok roka 2020 Vám prinesie príval novej energie, vďaka ktorej budete môcť byť v zamestnaní oveľa viac produktívnejší ako v minulosti. Túto energiu by ste mali mať až do konca roka 2020. Pokiaľ chcete dosiahnuť nejakého väčšieho pracovného úspechu, alebo vystúpiť po kariérnom rebríčku, pripravte sa, že to bude stáť veľmi veľa úsilia a tvrdej práce. Príležitosti, ktoré sa vám naskytnú budú natoľko rôznorodé, že bude záležať len na Vás, ktorú z nich si vyberiete a akou cestou sa vydáte. Koncom roka sa Vám všetky pracovné záležitosti podarí dokončiť do úspešného konca.

Vzťahy

Do života sa vám dostane aj pár nových ľudí, ale nepôjde o vážne vzťahy, Nebude sa vám dariť len v láske , ale aj všeobecne vo vzťahoch. Objavíte nečakane svoju empatickú stránku a u svojich známych tak naplno zabodujete. Budete pre nich kamarát pre všetko, čo však v sebe môže skrývať veľa zábavy, ale aj zdieľania starosti a hľadania nových riešení. Často sa vám budú zverovať s ich skrytými tajomstvami a budú očakávať, že im pomôžete z ich mimoriadne náročných situácií. Prekvapivo vám to nebude robiť problémy, pretože budete na vrchole svojich sil a s ľahkosťou nájdete hneď niekoľko riešení.

Peniaze

S financiami zaobchádzajte veľmi opatrne. Nájdite si jedného človeka z ktorým budete konzultovať všetky väčšie rozhodnutia. Nepúšťajte sa do dlhodobých investícií, pretože by sa Vám nevyplatili. Tento rok Vám nebude priaznivo naklonený k manipulácii s financiami. Na jar si dajte pozor na výdaje, pretože môžete o nejaké peniaze prísť, alebo sa objaví nepredpokladaná investícia. Z každej výplaty si odložte aspoň malú rezervu, pretože na konci roka Vás prekvapí pár neočakávaných výdajov. Buďte pripravený na cestovateľské výzvy, aj tam sa bude hodiť nejaká rezerva. V lotérii a hazarde by ste tento rok skúšali šťastie zbytočne - v tomto smere Vás bude oblúkom obchádzať. V každom prípade, koncom roka nemusíte čakať žiadny finančný deficit.

Zdravie

Dávajte si pozor na drobné úrazy pri domácich prácach. Aj keď patrite medzi šikovných a zručných ľudí, tentokrát sa Vám to môže ľahko vymknúť z rúk. Nebudú Vás trápiť výraznejšie zdravotné problémy, zápasiť budete musieť len so slabším nachladnutím. Môžete sa spoľahnúť na dobrú zdravotnú kondíciu, napriek tomu sa však viac šetrite a doprajte si relax a odpočinok. Koncom roka sa ozvú zuby, ale len na krátko. Inak bude po zdravotnej stránke tento rok bezproblémový.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení