• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 BARAN

Barani vstúpia do roku 2023 s pocitom úľavy, pretože sa zbavia množstva starostí. Aj keď sa na pracovnom poli poriadne zapotia, vyslúžia si úspech. Baranom sa doporučuje cesta, na ktorej získajú nové skúsenosti. Ročný Horoskop 2023 BARAN Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 11.3., 2.6., 18.8., 23.12.
Šťastné čísla na rok 2023 8, 23, 45, 70, 88
Šťastný mesiac na rok 2023 August

Na čo si dať pozor v roku 2023

To čo ste začali už v minulosti je dôležité v tomto roku dokončiť. Všetky projekty, ktoré ste neukončili, vás budú totiž prenasledovať, a tak sa snažte tomu predísť.

Čo vám rok 2023 prinesie

Celý rok budete mať jedno stretnutie za druhým - pracovné, ale aj s priateľmi. Začnete sa viac objavovať v spoločnosti, čo vám prinesie nové a zaujímavé kontakty.

Práca

Tento rok bude pre vás ideálny pre profesné zviditeľnenie sa a finančné polepšenie si. V prípade, že nie ste spokojený so svojou pracovnou situáciou, buďte aktívny a hľadajte si prácu, ktorá by vás nielen tešila, ale tiež dobre zabezpečila. Môžete sa niekam presúvať, meniť pozície v zamestnaní a získate tým aj nových priateľov. Neskôr vás bude sprevádzať pracovná usilovnosť, ktorú môžete využiť k povýšeniu. Na jar môže vaša náplň stratiť zmysel, udržujte sa však bdelý, i keď sa vám bude občas chcieť utiecť niekam do rohu. V lete prichádza vytúžené uznanie a pochvaly sa budú hrnúť zo všetkých strán. Môže sa Vám splniť nejaký väčší pracovný sen. Záver roka prinesie dobré vzťahy na pracovisku a pevné odhodlanie, že sa nachádzate na správnom mieste.

Vzťahy

Vzťahy vám prinášajú splnenie vašich dlhodobých prianí. Citovo silný bude už začiatok roka, najmä február. Snažte se udržať to, čo ste vytvorili a uvedomte si, že slová ktoré poviete, sa už nedajú vrátiť späť. Máj praje novým vysneným láskam a stmeľovaniu vzťahov. Tí, ktorí si chcú počkať na šťastnú náhodu, nech v júni vyrazia do spoločnosti. Trebárs i v divadle môžu naraziť na svojho vyvoleného. S podobnou intenzitou bude pôsobiť na zamilovaných aj august až september, kedy môžete svojho partnera kdečím prekvapiť. Silná príťažlivosť vám vydrží až do konca roka.

Peniaze

Vaše znamenie síce nie je príliš náročné, ale k spokojnosti, kľudu a tiež k financovaniu vašich záľub je finančná istota dôležitá. Preto ak nie ste spokojný v práci hľadajte si novú, ktorá bude viac zohľadňovať vaše nároky. Koncom roka budete nútení svoju finančnú situáciu prehodnotiť a postaviť ju na nových základoch. Možno získate nejakú odmenu, alebo sa vám zvýši plat či si len uvedomíte, že vám peniaze nechýbajú. Musíte sa vyvarovať nepredvídateľným investíciám a vôbec podpisovaniu zmlúv, ktoré by sa mohli týkať financií. Dvakrát si premyslite, kam takto svoju zhmotnenú energiu investujete.

Zdravie

Konštelácia hviezd varuje pred preceňovaním síl a podceňovaním odpočinku. Pri väčšom strese a zátaži podlieha váš imunitný systém rýchlejšie rôznym infekciám a chorobám. Pozorný buďte v období, kedy vrcholí zima a začína jarné obdobie. V marci sa môžu dostaviť chmúrne myšlienky, nachladnutie alebo chronické ochorenia. V máji a júli zabudnite radšej na myšlienky o zdraví a svoj voľný čas venujte koníčkom. V auguste vám môže blahodárne pomôcť výlet alebo dovolenka na horách. Ženy môžu otehotnieť, bude to však skôr nečakané a neplánované.


Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení