• Dnes je: Sobota 23. septembra 2023 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 LEV

Začiatok roku 2023 sa ponesie v duchu lásky, ktorá len tak nevyhasne. Možno budete môcť popremýšľať nad svojím štýlom života, ale pozor na financie! Ročný Horoskop 2023 LEV Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 10.1., 30.4., 3.8.,10.12.
Šťastné čísla na rok 2023 7, 30, 49, 78, 82
Šťastný mesiac pre rok 2023 Február

Na čo si dať pozor v roku 2023

Budete tento rok každého priťahovať a všetko vám pôjde od ruky, ale je dôležité si uvedomiť, čo je pre vás dôležité a tomu sa aj venovať. Impulzívne hádky nikdy nič dobrého nepriniesli. Chce to viac trpezlivosti, inak premárnite skvelú príležitosť.

Čo vám rok 2023 prinesie

Prinesie vám na jednu stranu pohodu, kľud, šťastie a spokojnosť, ale tiež určitú beznádej a to v prípade ak nebudete chcieť riešiť problémy a budete ich ďalej zametať pod koberec.

Práca

Na nedostatok práce si sťažovať nebudete. Hneď úvodom roka sa vám nepodarí niečo, čo ste plánovali a vopred s tým počítali. Obzvlášť druhý mesiac môže priniesť nemilé nedorozumenie. V marci môže prísť nejedno prekvapenie, alebo preverenie vašej profesionality. Ak plánujete v pracovnej oblasti zmeny, počkajte si na Apríl. Možno sa vám podarí dosiahnuť vedúcej pozície, musíte ale spolupracovať so všetkými. Pre zamestnancov je dosť možností sa rozvíjať popri zamestnaní, učiť sa jazyky, zvyšovať si kvalifikáciu. Máte pred sebou voľné pole vlastného rozvoja - využite ho, pretože až sa prihlási šanca musíte byť pripravený. Koncom roka budete na všetko sami a budete viac unavený. Je čas viac odpočívať.

Vzťahy

V citovej oblasti môžete zažívať náhle zvraty. O všetkom budete veľa premýšľať a analyzovať. Bude vám vadiť, že sa s partnerom často nevídate. Zatúžite po hĺbke emócií, po láske aj harmónii. Rozmyslite si, čo v oblasti vzťahov očakávate. Začiatkom roka bude ťažšie si udržať pokoj a odhodlanie riešiť si svoje problémy s rozvahou. Od marca nastáva dlho očakávaná harmónia, ktorá potrvá prakticky až do konca roka. To, že máte vo svojej milej alebo milom poklad, môžete teraz dokázať i hmotne a obdarovať ho niečím hodnotným. Vašu polovičku v citovej oblasti zámerne udržujete v neustálom napätí, aby ste tak udržali kotol lásky na najhorúcejšom bode.

Peniaze

Ambície a odhodlanie sú kľúčom k pokroku vo vašich financiách, v máji a v júni môžete zrealizovať plánovanú investíciu, ktorá predpokladá lukratívny zisk. Problémy sa môžu objaviť v júli, kedy bude dochádzať k oneskoreným platbám. Všetko zvládnete, ale nebude to úplne jednoduché. Najviac spokojní budú podnikatelia, ktorých poteší výhodná zmluva či projekt, ktorý im prinesie väčšie množstvo peňazí. Zamestnaní sa môžu koncom jesene dočkať zvýšenia platu.

Zdravie

Už dlhšie pociťujete, že by ste pre svoje zdravie mali robiť viac. Začiatkom roku nepreceňujte svoje fyzické aktivity, ale doprajte si viac odpočinku. V priebehu roka by mohlo dôjsť k niekoľkým menším neduhom nervového systému, alebo krvného obehu. Dostavená únava a slabosť sa dá zahnať pravidelným cvičením, ktorým nič neskazíte. V zime pre vás môže byť kritický december, kedy vaša psychika a náročný program môžu zaviniť pokles imunity a tým aj oslabenie organizmu, ktorý potom ľahšie podľahne chorobám.

Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení