• Dnes je: Piatok 06. decembra 2019 meniny má Mikuláš

Ročný Horoskop 2019

Ročný Horoskop 2019 LEV

Začiatok roku 2019 sa ponesie v duchu lásky, ktorá len tak nevyhasne. Možno budete môcť popremýšľať nad svojím štýlom života, ale pozor na financie!

Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2019 10.1., 30.3., 3.8.,11.12.
Šťastné čísla na rok 2019 2, 30, 49, 788, 99
Šťastný mesiac pre rok 2019 Marec

Na čo si dať pozor v roku 2019

Budete tento rok každého priťahovať a všetko vám pôjde od ruky, ale je dôležité si uvedomiť, čo je pre vás dôležité a tomu sa aj venovať. Impulzívne hádky nikdy nič dobrého nepriniesli. Chce to viac trpezlivosti, inak premárnite skvelú príležitosť.

Čo vám rok 2019 prinesie

Prinesie vám na jednu stranu pohodu, kľud, šťastie a spokojnosť, ale tiež určitú beznádej a to v prípade ak nebudete chcieť riešiť problémy a budete ich ďalej zametať pod koberec.

Práca

Na nedostatok práce si sťažovať nebudete. Obzvlášť druhý mesiac môže priniesť nemilé nedorozumenie. V marci môže prísť nejedno prekvapenie, alebo preverenie vašej profesionality. Ak plánujete v pracovnej oblasti zmeny, počkajte si na Apríl. Možno sa vám podarí dosiahnuť vedúcej pozície, musíte ale spolupracovať so všetkými. Pre zamestnancov je dosť možností sa rozvíjať popri zamestnaní, učiť sa jazyky, zvyšovať si kvalifikáciu. Máte pred sebou voľné pole vlastného rozvoja - využite ho, pretože až sa prihlási šanca musíte byť pripravený. Koncom roka budete na všetko sami a budete viac unavený. Je čas viac odpočívať.

Vzťahy

V citovej oblasti môžete zažívať náhle zvraty. O všetkom budete veľa premýšľať a analyzovať. Bude vám vadiť, že sa s partnerom často nevídate. Zatúžite po hĺbke emócií, po láske aj harmónii. Rozmyslite si, čo v oblasti vzťahov očakávate. Začiatkom roka bude ťažšie si udržať pokoj a odhodlanie riešiť si svoje problémy s rozvahou. Od marca nastáva dlho očakávaná harmónia, ktorá potrvá prakticky až do konca roka. To, že máte vo svojej milej alebo milom poklad, môžete teraz dokázať i hmotne a obdarovať ho niečím hodnotným. Ste skutočne spriaznené duše, ktoré sa vedia preniesť aj cez prekážky a užiť si nádherný priebeh vzťahu plný dôvery.

Peniaze

Ambície a odhodlanie sú kľúčom k pokroku vo vašich financiách, v máji a v júni môžete zrealizovať plánovanú investíciu, ktorá predpokladá lukratívny zisk. Problémy sa môžu objaviť v júli, kedy bude dochádzať k oneskoreným platbám. Všetko zvládnete, ale nebude to úplne jednoduché. Jeseň má pripravené pre všetkých levov finančné bonusy, ktoré sa už dlho vliekli a pripraví milé prekvapenie.

Zdravie

Začiatkom roku nepreceňujte svoje fyzické aktivity, ale doprajte si viac odpočinku. V priebehu roka by mohlo dôjsť k niekoľkým menším neduhom nervového systému, alebo krvného obehu. Dostavená únava a slabosť sa dá zahnať pravidelným cvičením, ktorým nič neskazíte. Kto rád drží štíhlu líniu, nech si ju stráži v letných mesiacoch, kedy je riziko zvyšovania objemu. V zime pre vás môže byť kritický december, kedy vaša psychika a náročný program môžu zaviniť pokles imunity a tým aj oslabenie organizmu, ktorý potom ľahšie podľahne chorobám.

Šťastie praje pripraveným. V takomto duchu sa ponesie celý rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojich vzťahoch s okolím a začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov, pretože rok 2019 bude aj o spolunažívaní a priateľstve.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2019

Charakteristika znamení