• Dnes je: Sobota 23. septembra 2023 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 STRELEC

Konečne vás, milí Strelci, začne okolie poslúchať. Bude ich viac zajímať čo hovoríte, a dokonca o vašich slovách začnú aj premýšľať. Máte presvedčovací talent. Ročný Horoskop 2023 STRELEC Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 6.3., 28.8., 11.10., 26.12.
Šťastné čísla na rok 2023 2, 9, 17, 41, 82
Šťastný mesiac pre rok 2023 Apríl

Na čo si dať pozor v roku 2023

Nebojte sa, budete žať to, čo ste zasiali v minulom roku, ale je dobré nechať si aj nejakú zásobu na dobu, kedy se vám dariť nebude.

Čo vám rok 2023 prinesie

Prestanete bojovať tam, kde ste roky bojovali, a nemalo to žiadne výsledky. Napriek niektorým problémovým situáciám sa v oblasti vzťahov pred vami objaví láska, tak ju využite a radujte sa z nej.

Práca

V pracovnej oblasti sa vám naskytne množstvo priestoru na vlastnú realizáciu, čo s radosťou uvítate. Hneď začiatkom roka sa začnete od práce odradzovať a nebudete chcieť prijať výzvu, ktorá prichádza. Možno na vás bude odrádzať aj pôsobenie nejakej inej osoby, a to vás dotlačí k rozhodnutiu, že tuto prácu nezoberiete. Bude to škoda, pretože by ste sa vďaka tejto práci by ste sa mohli dostať k slušným peniazom. Mesiac máj vám umožní vymeniť nezáživnú prácu za omnoho prijateľnejšiu svojmu srdcu. Od augusta do konca roka si môžete gratulovať, ak ste náročnou skúšku obstáli, uvidíte to i na výsledkoch. Skutočné výsledky vašej práce aj po finančnej stránke môžete vidieť najmä počas novembra až decembra.

Vzťahy

Očakávajte váš zvýšený záujem o druhé pohlavie, chuť zmeniť váš osobný život a zoznámiť se s niekým príťažlivým, alebo urovnať domáce, rodinné aj partnerské nezhody. Strelec ako taký požaduje úprimnosť a pokiaľ jej nedostáva dostatok, môžu vznikať neoprávnené pocity z manipulácie. Cez počiatočnú nestabilitu v profesijnej oblasti môžete hľadať útechu v rodinnom živote. Možností ako si vyjsť v ústrety bude veľa, dodajte partnerovi dostatok taktu a dôvery. Pozor na faloš medzi vašimi priateľmi. Vyskytne sa medzi nimi niekto, kto vám váš vzťah veľmi závidí a bude sa snažiť ho prekaziť.

Peniaze

V otázkach financií vám bude výrazne pomáhať váš dobrý inštinkt, vďaka ktorému budete všetko zvládať a vyhnete sa negatívnym finančným výkyvom. Vašu snahu nadriadení ocenia a získate si ich dôveru. Profesionálne sa vám bude dariť najmä v marci a v prvej polovine apríla. V jarnom období začnete uvažovať viac o svojich peniazoch a začnete šetriť. Pre financie v tomto roku u vás platí pravidlo prezieravosti a opatrnosti v rámci bezpečného investovania. Od začiatku leta si dajte pozor na všetky pochybné transakcie a možnosti investovania, nesnažte sa chovať rozhadzovačne. Od októbra do konca roka neverte žiadnym podomovým predajcom alebo ponukám po telefóne, kedy je najvyššie riziko podľahnúť nevhodným investíciám.

Zdravie

Počas roka by ste sa mali snažiť urobiť si viac času na odpočinok a aktívny relax. Nový rok začne akčne, budete zavalený prácou, ale tiež váš partner od vás môže vyžadovať viac času a pozornosti. Určité náznaky problémov môžu priniesť mesiace január a júl spojené s nervovým a obehovým systémom. V máji využite liečivú energiu Neptúna, ktorý bude na vás priaznivo pôsobiť a môžete tak stabilizovať svoje zdravie. Zmeníte nezdravý životný štýl, čo začne rýchlo prinášať pozitívne výsledky.


Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení