• Dnes je: Streda 29. marca 2023 meniny má Miroslav

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 VÁHY

Váhy budú po celý rok ohurovať okolie svojim šarmom a čistou krásou. Ich spravodlivosť a zmysel pre detail sú neskutočné. V práci im snaha prinesie výborné výsledky. Mali by na sebe ešte viac zapracovať hneď zo začiatku roka. Ročný Horoskop 2023 VÁHY Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 7.1., 5.6, 6.11., 1.12.
Šťastné čísla na rok 2023 2, 11, 25, 56, 75
Šťastný mesiac pre rok 2023 September

Na čo si dať pozor v roku 2023

Dajte si pozor na svojich známych, pretože nemusia byť úplne úprimní. Pokúste sa nájsť harmóniu a vyváženosť. Pre život to potrebujete a tento rok to bude pre vás obzvlášť dôležité.

Čo vám rok 2023 prinesie

Prinesie vám možnosť dostať sa tam, kam ste mysleli, že sa nikdy nedostanete. Budete síce štartovať pomalšie, ale podarí sa vám to.

Práca

Ak chcete skutočne urobiť kariéru a to pevnú a trvanlivú, budete potrebovať trochu odvahy riskovať. Nečakajte veľký posun bez vlastného úsilia. Budete sa musieť veľmi zaprieť a použiť na sebe všetky páky k posilneniu volných stránok svojej povahy, ale tiež určitý stupeň zdravého rozumu a trpezlivosti. To čo potrebujete, sú jasné ciele a vytrvalosť. Učiňte si na začiatku roka v predstavte plán do najmenších dôsledkov - ako a čo môže pri danej zmene dopadnúť. Vhodný čas na väčšie zmeny a vážnejšie rozhodnutia prichádza až koncom roka.

Vzťahy

V oblasti lásky, priateľstva a všeobecne v medziľudských vzťahoch sa vám bude dariť. Afrodita prináša váham kokteil plný vášne, nehy a fantázie. Najlepším mesiacom pre intímne chvíľky sú august a november. Je isté, že tento rok skutočne preverí stálosť a vážnosť vašich milostných, ale i rodinných vzťahov. S trochou dobrej vôle a tolerancie na oboch stranách môžete napríklad presunúť partnerstvo na novú trať a obnoviť jazdu od nuly. Snažte se čo najmenej hádať a niečo riešiť.

Peniaze

Pripravte se na rok, kedy budete musieť mnohé náročné veci zvládnuť, ale výsledok bude stáť určite za to. V tomto roku je dôležité, aby ste zostali v realite pri zemi a pre vysoké nároky na financie nespadli naspäť. Predovšetkým by ste nemali riskovať. Nech už sa jedná o zmenu kariéry alebo otázku peňazí, vždy by ste sa mali pozrieť aj na druhú stranu mince, ako prijmete novú pozíciu. Vzostup vašej finančnej situácie môže nastať v mesiaci jún a následne bude pokračovať v priebehu celého leta. Zbystriť pozornosť by ste mali na konci roka, kedy vám môžu chýbať peniaze, nakoľko vás čakajú väčšie výdavky a budete musieť siahnuť na vaše úspory.

Zdravie

Tento rok by ste nemali zanedbávať ani svoju telesnú schránku. V prípade, že pociťujete nejaké fyzické problémy, určite se vyberte k lekárovi na preventívnu prehliadku. Pokiaľ je to možné, vyvarujte sa zbytočným stresom, eliminujte negatívne spúšťače a vyhýbajte sa neustále negatívne naladeným a nespokojným ľuďom. Či už je to časté močenie, vnútorné zápaly alebo predošlé úrazy dolnej časti chrbtice, urobte si malú domácu prevenciu voči týmto neduhom hneď v začiatku roka. Kritické obdobie je začiatkom leta. Koncom roka si dejte pozor na úraz, pozor si dajte najmä pri zimných športoch.
Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení