• Dnes je: Piatok 06. decembra 2019 meniny má Mikuláš

Ročný Horoskop 2019

Ročný Horoskop 2019 VÁHY

Váhy budú po celý rok ohurovať okolie svojim šarmom a čistou krásou. Ich spravodlivosť a zmysel pre detail sú neskutočné. V práci im snaha prinesie výborné výsledky. Mali by na sebe ešte viac zapracovať hneď zo začiatku roka.

Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2019 3.1., 5.6, 7.11., 8.12.
Šťastné čísla na rok 2019 4, 11, 35, 56, 91
Šťastný mesiac pre rok 2019 Jún

Na čo si dať pozor v roku 2019

Dajte si pozor na svojich známych, pretože nemusia byť úplne úprimní. Pokúste sa nájsť harmóniu a vyváženosť. Pre život to potrebujete a tento rok to bude pre vás obzvlášť dôležité.

Čo vám rok 2019 prinesie

Prinesie vám možnosť dostať sa tam, kam ste mysleli, že sa nikdy nedostanete. Budete síce štartovať pomalšie, ale podarí sa vám to.

Práca

Ak chcete skutočne urobiť kariéru a to pevnú a trvanlivú, budete potrebovať trochu odvahy riskovať. Nečakajte veľký posun bez vlastného úsilia. Budete sa musieť veľmi zaprieť a použiť na sebe všetky páky k posilneniu volných stránok svojej povahy, ale tiež určitý stupeň zdravého rozumu a trpezlivosti. To čo potrebujete, sú jasné ciele a vytrvalosť. Učiňte si na začiatku roka v predstavte plán do najmenších dôsledkov - ako a čo môže pri danej zmene dopadnúť.

Vzťahy

V oblasti lásky, priateľstva a všeobecne v medziľudských vzťahoch sa vám bude dariť. Je isté, že tento rok skutočne preverí stálosť a vážnosť vašich milostných, ale i rodinných vzťahov. S trochou dobrej vôle a tolerancie na oboch stranách môžete napríklad presunúť partnerstvo na novú trať a obnoviť jazdu od nuly. Snažte se čo najmenej hádať a niečo riešiť.

Peniaze

Pripravte se na rok, kedy budete musieť mnohé náročné veci zvládnuť, ale výsledok bude stáť určite za to. V tomto roku je dôležité, aby ste zostali v realite pri zemi a pre vysoké nároky na financie nespadli naspäť. Predovšetkým by ste nemali riskovať. Nech už sa jedná o zmenu kariéry alebo otázku peňazí, vždy by ste sa mali pozrieť aj na druhú stranu mince, ako prijmete novú pozíciu. Vzostup vašej finančnej situácie môže nastať v mesiaci jún a následne bude pokračovať v priebehu celého leta. Bude se vám finančne dariť tak, ako si prajete.

Zdravie

Tento rok by ste nemali zanedbávať ani svoju telesnú schránku. V prípade, že pociťujete nejaké fyzické problémy, určite se vyberte k lekárovi na preventívnu prehliadku. Pokiaľ je to možné, vyvarujte sa zbytočným stresom, eliminujte negatívne spúšťače a vyhýbajte sa neustále negatívne naladeným a nespokojným ľuďom. Či už je to časté močenie, vnútorné zápaly alebo predošlé úrazy dolnej časti chrbtice, urobte si malú domácu prevenciu voči týmto neduhom hneď v začiatku roka. Kritické obdobie je začiatkom leta. Koncom roka si dejte pozor na úraz, pozor si dajte najmä pri zimných športoch.

Šťastie praje pripraveným. V takomto duchu sa ponesie celý rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojich vzťahoch s okolím a začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov, pretože rok 2019 bude aj o spolunažívaní a priateľstve.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2019

Charakteristika znamení