• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 VÁHY

Rok 2020 bude plný príležitosti na to, aby ste sa konečne zamerali na seba, na vlastne potreby a záujmy ,ale tiež aj na vzťahy. Horoskop predpovedá váham, že tento rok bude ľahší ako obyčajne. Tento rok budete zbierať úrodu za Vaše úsilie. Hneď na začiatku roka sa vďaka tomu môžete tešiť na niekoľko milých prekvapení v pracovnej aj súkromnej oblasti. Ročný Horoskop 2020 VÁHY Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 23.1., 5.5, 22.9., 11.12.
Šťastné čísla na rok 2020 2, 4, 8, 21, 46
Šťastný mesiac pre rok 2020 Február

Na čo si dať pozor v roku 2020

Dávajte si pozor na falošných priateľov. Tí sa môžu vo Vašej blízkosti nachádzať aj niekoľko rokov hoci si to vôbec neuvedomujete. Odsuňte Vaše osobné záujmy stranou, aby ste získali niečo vo vlastný prospech. Boli ste naučený sa sústrediť len na Vaše pohodlie, ale teraz musíte pomôcť aj svojim blízkym a pochopiť, že niektoré zmeny sú nevyhutné.

Čo vám rok 2020 prinesie

Šťastným signálom sa v tomto roku javí nejaký nový smer v podnikaní. Ak patrite k tým ktorý doteraz nepodnikali, môže sa tento rok zrodiť rozhodnutie naštartovať novú firmu. Začnete niečo nové, čo Vás bude nesmierne baviť a naplňovať. Rok 2020 Vám prinesie pohodu a pocit,že sa Vám darí v tom, čo ste ste už dlhšie plánovali.

Práca

Začiatkom roka prežijete krásne obdobie a doslova sa zamilujete so svojej prace. Pozor dajte na pocity beznádeje, ktoré môžu prameniť z prepracovanosti. Musíte odpočívať, inak Vás čaká syndróm vyhorenia. Vyhnite sa pocitu previnenia, pokiaľ sa budete v nejakom momente potrebovať na chvíľku zastaviť a odpočinúť si. Časté prestávky nielenže potrebujete, ale rozhodne si ich aj zaslúžite. Pokiaľ sa budete cítiť až príliš unavený, nebojte sa požiadať ostatných o trošku priestoru, alebo o pomoc. Spolupráca s ostatnými ľudmi Vám môže pomôcť urobiť viac vecí za kratšiu dobu. Na konci roka si uvedomíte, že nie všetko bolo treba robiť s takým nasadením.

Vzťahy

Rok 2020 bude rokom nových stretnutí. Poznáte veľa nových ludi, od ktorých si odnesiete vždy len to najlepšie. Vďaka nim sa zoznámite s novými kultúrami a naučíte sa vychádzať s takými povahami, ktoré Vám neboli dosial blízke. V konečnom dôsledku Vám to môže pomôcť aj v pracovnom smere, kde sa od poloviny roka dostanete do kontaktu s náročnými klientmi. Vyhovieť im nebude jednoduché, ale po dobrom tréningu sa obrníte trpezlivosťou a skôr nájdete cestu ako ich priviesť k vytúženému cieľu.

Peniaze

Na začiatku roka niekam rýchlo pocestujete. To Vám prinesie zvýšené finančné výdaje, ale zavládne to. Následné Vás bude čakať finančný posun a možno aj zvýšenie platu. Veľká časť tohto roka sa bude točiť okolo peňazí, V práci si finančne polepšite, ale tým sa zvýšia aj Vaše životné náklady, lebo si ľahko zvyknete na lepši štandard. V lete budete mat veľkú radosť z nadobudnutých financií a začnete šetriť na auto alebo na dovolenku, čo sa Vám podari na konci roka aj splniť. Tiež zaplatíte všetky pohľadávky, ktoré Vás posledné roky trápili. Bude sa Vám dariť aj v investíciach a nejaké peniaze dostane aj bez toho, aby ste sa o ne veľmi pričinili.

Zdravie

Na začiatku roka budete mat pocit, že ste na tom so zdravím tak dobre, že Vás už nič nemôže zastihnúť a prekvapiť. Čo je klamný pocit, pretože viac času budete tráviť v práci a tým si rozhodíte zažívací systém a tiež chrbticu. Vezmite si behom začiatku roka nejaké malé voľno, aby ste si vylepšili Vaše zdravie, Nemôžete ísť až na maximum Vašich síl a potom čakať, že sa Vám to nijak neodrazí na Vašom zdravotnom stave. Ak sa rozhodnete urobiť nejakú veľkú zmenu vo Vašom životnom štýle, môžete tak získať ešte väčšiu výkonnosť. No keď si nevstúpite do svedomia a nebudete sa šetriť, môžete očakávať problémy s preťažením. Prehodnoťte čo sa dá pokiaľ ešte máte čas. Na konci roka budete ležať so zápalom, pretože neviete dostatočne odpočívať.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení