• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 VODNÁR

Budete mat spoločensky veľmi rušný rok. Čaká Vás rok plný nových príležitostí. Niekoľko ponúk ktoré dostanete sa bude týkať najmä pracovnej oblasti. Noví kolegovia Vás vtiahnu do víru spoločenského života a Vy sa budete cítiť atraktívnejšie a lepšie. Rok 2020 bude pre vodnárov skvelým rokom plným možnosti ako zlepšiť seba aj svoje okolie. Ročný Horoskop 2020 VODNÁR Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 7.6., 3.8, 14.11., 31.12.
Šťastné čísla na rok 2020 5, 16, 66, 73, 82
Šťastný mesiac pre rok 2020 Júl

Na čo si dať pozor v roku 2020

Na svoje okolie pôsobíte ako mrzutý človek, ktorý nemá chuť pomáhať. Zamerajte sa na vylepšenie Vášho obrazu. Môžu za to Vaše dlhodobé problémy, ktoré by ste nemali prenášať na druhých. Keď sa konečne usmeje šťastie aj na Vás, mali by ste prehodnotiť Vaše správanie a vniesť do Vašeho života viac radosti.

Čo vám rok 2020 prinesie

Hviezdy pre tento rok predpovedajú, že veľkú vnútornú spokojnosť Vám môžu priniesť partnerské vzťahy. Veľkú zmenu prinesie to, že sa prestanete odradzovať od lásky, pretože Vám to prináša pocit samoty a necítite sa v tejto pozícii úplne dobre. Zo známosti, ktorú ste doteraz považovali za nie moc záväznú či dôležitú, sa môže vytvoriť trvalejšia väzba.

Práca

Horoskop pre rok 2020 predpovedá všetkým vodnárom, že ich bude v pracovnom živote sprevádzať úspech a možno sa im podarí zmeniť aj zamestnanie za nejaké iné a lepšie. Zamerajte sa v roku 2020 viac na rozvíjanie spolupráce. Ľahko sa Vám môže stat, že Vás budú kolegovia v práci priamo vyhľadávať, aby ste im aspoň čiastočne pomohli. Ak podnikáte, buďte opatrný. Situácie do ktorých sa môžete dostať nebudú vždy príjemné, Je dosť možné, že budete musieť zmeniť niektoré veci, aby ste mohli jednať viac profesionálnejšie a zachovať si tak svoju pozíciu na trhu aj v nasledujúcich rokoch. Koniec roka bude rozcestovaný, budete veľa na cestách a budete mať menej voľného času.

Vzťahy

Novú energiu sústreďte na svoju rodinu. S Vašimi blízkymi sa už dlho od seba vzďaľujete a jediným dôvodom bolo, že ste si zle vysvetlili jedno ich prehlásenie, kvôli ktorému ste obmedzili Vašu komunikáciu len na minimum. Musíte si však vstúpiť do Vašej tvrdohlavosti a pochopiť, že to skutočne nemysleli zle a naviac sa Vás to ani vôbec netýkalo. Vzťahovačnosť je Vašim dlhodobým problémom, dajte si preto záväzok že tento rok sa jej zbavíte. Spoločenský život Vám prinesie viac nových priateľov. Nie všetky vzťahy však budú úprimné. Tí z vás, ktorí chcú prehĺbiť partnerstvo, alebo zažiť nové milostné vzplanutie by mali konať.

Peniaze

Na začiatku roka bude pohlaď na Váš bankový účet potešiteľný. S financiami sa Vám začne dariť a niekoľko úspechov v tomto smere bude aj neočakávaných. Majte však na pamäti, že musíte míňať rozumne a konečne niečo investovať aj do seba. Doprajte si odpočinok, splníte si nejaké sny a naberiete tak viac energie, ktorej nikdy nieje dosť. Keď bude Vaše konto vyzerať oveľa lepšie, myslite aj na tých, ktorí nemajú toľko šťastia a sú závislí na pomoci druhých. Koncom roka Vás poteší skvelý príjem, ale nebude to na dlho. Budete musieť o neho bojovať, alebo o neho prídete.

Zdravie

Stres si vyberie svoju daň. Kvôli tomu sa Vám bude kopiť veľa chorôb a nepoteší Vás hlavne niekoľko viróz, ktoré však skončia na začiatku jari. Potom sa situácia upokojí a svoje telo dostanete do potrebnej rovnováhy. Neskôr sa zamerajte na svoju chrbticu, ktorá nie je v najlepšom stave. Dôsledné cvičenie a rehabilitácia Vám pomôžu dostať sa z toho najhoršieho. Naordinujte si spánkovú hygienu, dodržujte pravidlá zdravého spánku a všetko sa zlepší. Koniec roka môže priniesť problémy s kĺbmi a zrakom.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení