• Dnes je: Utorok 21. septembra 2021 meniny má Matúš

Ročný Horoskop 2021

Ročný Horoskop 2021 VODNÁR

Začiatkom roka mu pomôže nemalá protekcia, ale zároveň sa stretne s nemilou názorovou roztržkou. Vodnár má proste iný názor na svet a patrične ho prejavuje. Ani Vodnár nebude v roku 2021 ochudobnený o zaujímavé udalosti a veľmi sa prejaví jeho vizionársky pohľad na svet. Ročný Horoskop 2021 VODNÁR Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2021 6.2., 3.4, 28.9., 30.10.
Šťastné čísla na rok 2021 6, 29, 41, 73, 93
Šťastný mesiac pre rok 2021 Október

Na čo si dať pozor v roku 2021

Nemárnite čas ničím nepodstatným. Dokončite všetko, čo ste rozpracovali a uľaví sa vám. Ujasnite si, čo je pre vás vo vašej práci skutočne dôležité, a na to se zamerajte.

Čo vám rok 2021 prinesie

Budete často premýšľať o tom, čo máte urobiť a ako sa ku všetkému postaviť. Rozhodovanie vás čaká predovšetkým v oblasti lásky a vzťahov.

Práca

Na začiatku roka môžete v práci prežiť konflikt nebo veľké hádky. Nebude sa vám to vôbec páčiť, ale nijako sa tomu ani nebudete vyhýbať. Oblasť práce vykazuje v tomto roku mierne neistoty, hlavne v druhej polovici roka môžu prichádzať od vedenia firmy nové direktívy a postupy, niekedy i obmeny pracovného kolektívu. Drobnou usilovnou prácou možno získate podnetné informácie, ktoré dokážete v budúcnosti zhodnotiť. V júni a júli sa môžete dočkať vytúžených výsledkov a čaká vás nejaká odmena. Zhodnotenie svojho úsilia môžu dosiahnuť v októbri nielen študenti, ale i predajcovia a pracovníci v službách.

Vzťahy

Ti z vás, ktorí chcú prehĺbiť partnerstvo alebo zažiť nové milostné vzplanutie, by mali jednať. Začiatok roka vám až do apríla praje v láske, môžete skúsiť a poznať všetko, na čo budete mať chuť. V ďalších mesiacoch sa od vás očakáva obmena životného štýlu. Bude dobré si urovnať vzťahy s rodinou. Ako vodnár nevyhnutne potrebujete k životu pokoj a vyrovnanosť, preto udržujte harmonické vzťahy so svojim okolím. Rok tiež praje jednotlivcom, tí môžu niekoľkokrát v roku stretnúť svoju novú lásku.

Peniaze

Pozor, na začiatku roka môžete o peniaze prísť aj úplne, alebo vaša finančná situácia bude veľmi zlá a nebudete si vedieť poradiť, ako z tejto situácie vyviaznuť. V prvom štvrťroku si dôsledne zapisujte všetky nápady, priania, vízie a ciele. K ich uskutočneniu prichádza najlepší čas počas februára až marca. Ďalšie skvelé tranzity planét nastanú počas apríla a mája. Finančne súčasný rok neveští žiadne pokroky, platí to skôr pre narodených v 1. dekáde. Nelietajte s hlavou v oblakoch, ale držte sa pri zemi, mohli by ste prežiť jazdu na horskej dráhe, ktorá by neskončila len závratom. V júni nepodpisujte žiadne vzácne zmluvy a radiť si nechajte len od skutočných odborníkov. Čiastočné finančné výnosy môžete očakávať v októbri, potom závisí už len od vás ako s peniazmi rozumne naložíte. Koniec roka vám konečne prinesie úľavu, pretože všetky svoje finančné ťažkosti vyriešite.

Zdravie

Vodnár často rieši veci za druhých a vlastné bežné starosti odkladá. Odbúrajte väzby ktoré vás zaťažujú a starajte sa konečne v prvom rade o seba. Obklopte sa pre všetky prípady milujúcimi ľuďmi, aby priebeh jari nebol pre vás tak prázdny. V lete už budete energický a vitálny, nechajte si svoje zdravie rozmaznávať. Stav vašeho organizmu o ktorý sa budete konečne starať, vám to vráti v podobe pocitu ľahkosti. Koncom roka sa budete vďaka starostlivosti o seba cítiť kľudnejší, vyrovnanejší a celkovo fit.
Rok 2021 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2021 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2021 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2021

Charakteristika znamení