• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 BLÍŽENCI

Aby ste sa niekam posunuli musíte sa zbaviť strachu, ktorý v sebe dlhodobo dusíte. Musíte si viac veriť a naučiť sa predať sa. Vďaka tomu sa dočkáte niekoľkých zmien po ktorých ste túžili. Rok 2020 bude pre všetkých blížencov rokom nového začiatku. Ak sa nudíte skúste niečo nové, ak je toho na Vás moc snažte sa ukončiť to, čo Vás najviac vyčerpáva. Ročný Horoskop 2020 BLÍŽENCI Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 2.4., 28.6., 9.7., 4.12.
Šťastné čísla na rok 2020 2, 18, 43, 56, 78
Šťastný mesiac pre rok 2020 August

Na čo si dať pozor v roku 2020

Snažte sa nebiť ľahkovážny a príliš dôverčivý, buďte obozretný s Vašou unáhlenosťou a netrpezlivosťou. Nechajte aspoň niekedy najprv jednať iných, aby ste sa mohli presvedčiť o správnosti Vašich rozhodnutí. Keď sa oni popália, vy môžete urobiť zmeny, ktoré vás ušetria veľkých strát.

Čo vám rok 2020 prinesie

Veľkým šťastím v roku 2020 môže pre Vás byt nejaká forma vyššieho štúdia a získavania nových obzorov, pričom šťastie bude priať aj náročnejším skúškam. Môžete sa presťahovať, alebo uvažovať o sťahovaní pripadne o kúpe nejakej chaty.

Práca

V roku 2020 sa od Vás bude očakávať viac. Na začiatku Vás bude čakať veľa práce, nebudete vedieť čo skôr a odkiaľ vôbec začať. Pravdepodobne budete tlačený do toho, aby ste pracovali veľmi tvrdo a aj v rýchlom tempe. Nenechajte sa vystresovať a snažte sa zostať v kľude. Všetko hravo zvládnete. Horoskop pre blížencov na rok 2020 predpovedá, že to najlepšie čo v práci dosiahnú príde vo chvíli, keď budú pracovať samostatne. Napriek tomu je samozrejmé neustále budovanie si vzťahov s kolegami a nadriadenými. Koncom roka Vás čaká veľmi dôležité rozhodovanie, ktoré môže ovplyvniť Vašu pracovnú budúcnosť.

Vzťahy

Dávajte si pozor na svojho nového kamaráta, ktorého spoznáte v apríli alebo máji. Bude sa javiť ako milý, no v skutočnosti mu pôjde iba o to, aby sa Vám pomstil za staré krivdy. Nepôjde totiž o úplne neznámeho človeka ako by ste sa mohli domnievať. Občas sa budete vo svojej domácnosti citát osamelo a budú na Vás upadať depresie. Potrebujete konečne niekam vypadnúť, spoznať nových ľudí a zbaviť sa dusna ktoré sa okolo vás vytvára. Až potom sa dokážete postaviť a povedať Vašim známym, že na Vás nemajú toľko tlačiť. Je to Váš život, Vaše rozhodnutia, tak sa nemôžete donekonečna prispôsobovať ich túžbam.

Peniaze

Začiatok roka nebude moc radostný, pretože sa môžete kvôli peniazom pohádať, alebo zažiť neprijemné situácie čo Vám prinesie nekľud a rozhorčenie. Nebyť príjmov Vášho partnera, vychádzali by ste len veľmi ťažko. Snažte sa vyhnúť finančnej zodpovednosti aj Vo vašej práci. Hlavne sa nehrňte do investícii, ktoré by mohli potopiť Vašu firmu. Chovajte sa rozumne a z každej výplaty si odložte nejaké peniaze na horšie časy. Keď si s tým neviete dať rady, požiadajte o pomoc nejakého člena rodiny, ktorý Vám pomôže dostať sa z najhoršieho a naučí Vás rozumne hospodáriť. Koncom roka zavládne Vo vašej finančnej sfére harmónia a kľud.

Zdravie

V tomto roku sa môžete tešiť na výborne zdravie. Budete na vrchole svojej kondície a odrazí sa to aj na Vašich pracovných výkonoch. Niekedy nebudete vedieť čo s vašou nahromadenou energiou. Bude preto rozumnejšie, aby ste si našli nejaký priestor kde ju vyčerpáte. Najlepšie by bolo sa zamerať na nejaké športové aktivity, ktoré by ste mali pravidelne vykonávať. Inak sa Vám môže stať, že Vám budú hroziť časté výbuchy hnevu, ktoré si môže odniesť Vaše nič netušiace okolie. Koncom roka pozor na angíny.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení