• Dnes je: Piatok 06. decembra 2019 meniny má Mikuláš

Ročný Horoskop 2019

Ročný Horoskop 2019 BLÍŽENCI

Je potrebné uvažovať nad každým slovom. Blíženci sú moc ľahkomyseľní, čo na srdci, to na jazyku. Ľudia sa môžu ľahko uraziť! To platí aj v láske aj v zamestnaní. Nové plány uskutočnia len ťažko, keď nebudú slušní.

Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2019 2.4., 16.5., 12.8., 9.12.
Šťastné čísla na rok 2019 9, 33, 45, 76, 99
Šťastný mesiac pre rok 2019 Apríl

Na čo si dať pozor v roku 2019

V roku 2019 si dajte pozor predovšetkým na partnerskú závislosť, ktorá môže vyústiť veľkou žiarlivosťou. Buďte opatrný v oblasti vzťahov, hlavne pri krátkodobých. Pokiaľ máte stáleho partnera, pozor na prezradenie.

Čo vám rok 2019 prinesie

Partner pre vás bude stabilitou a oporou a niektoré veci bude prehliadať, čím zaistí väčší kľud vašej domácnosti. Naučíte sa viac manipulovať s ľuďmi v pracovnej oblasti a to vám prinesie veľký úspech.

Práca

Tento rok umožní vyniknúť vašim novým nápadom a predstavám. Konečne máte šancu realizovať náročné predstavy. V tomto roku vám naplnenie pracovných predsavzatí z počiatku pôjde ľahko. Začiatok roka vám môže priniesť nové možnosti, kontakty alebo tiež želanie poobzerať sa po lukratívnejšej či zaujímavejšej práci. Je dôležité dbať na dôkladnú prípravu, máte na to čas do apríla. V polovici roka vyklíčia semienka takto pripravených plánov a prinesú vám ďalší entuziazmus do zostatku roka. Pri rozhodovaní sa riaďte vnútorným hlasom, spolupracujte s preverenými ľuďmi. Vyslovene šťastné obdobie zažijete v priebehu júna a júla, kedy vám práca a vaše profesné úlohy pôjdu neskutočne ľahko až samy.

Vzťahy

V tomto roku môžete stáť častejšie na „križovatke“ lásky. Január prinesie určité problémy a musí byť prekonané napätie, pokúste sa udržať komunikačný kanál medzi partnerom otvorený a čistý. Budete musieť vážiť vaše slová, aby to partnera nebolelo. Vaša premenlivá povaha potrebuje častejšie zmenu , čo niektorých z vás vrhá do neustále nových vzťahov a večného hľadania milostného ideálu. Dajte určite prednosť partnerovi s ktorým sa nenudíte a máte si s ním stále čo povedať, plánovať a riešiť, pretože nuda vaše vzťahy zabíja.

Peniaze

Vaše znamení je spokojné a dáva prednosť práci, ktorá je premenlivá a prináša zmenu, časté cestovanie, prísun zaujímavých informácií. V tomto roku vám naplnenie pracovných predsavzatí z počiatku pôjde ľahko, začiatok roka vám môže priniesť nové možnosti. Peniaze sa nejavia v živote blížencov ako problém, ale i tak zvážte v januári všetky kroky, ktoré budete chcieť podniknúť. Zbytočne neriskujte, chovajte sa konzervatívne až do mája. V septembri vás čakajú väčšie platby a október bude pre zisky veľkolepý.

Zdravie

Vaše znamenie je veľmi aktívne a nevie sa šetriť. Aj relaxácia a odpočinok pre vás znamená pohyb, akciu a zmenu, väčšinou neviete odpočívať pasívne. V tomto roku sa môžete tešiť na dobrý zdravotný stav a to ako po fyzickej, tak i po psychickej stránke. Pokúste sa lepšie zvládať stres, o nič vážnejšie nepôjde. Tiež sa môžete niekedy ukázať i vo fitness centre, jún prispeje k rastu svalovej hmoty. Prvú štvrtinu nového roku prežijete skôr v strese a občas sa objaví nejaká viróza, ale inak nebudete mať čas pozorovať svoj zdravotní stav. Dokonca niektoré choroby prechodíte a nebudete im venovať pozornosť.

Šťastie praje pripraveným. V takomto duchu sa ponesie celý rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojich vzťahoch s okolím a začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov, pretože rok 2019 bude aj o spolunažívaní a priateľstve.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2019

Charakteristika znamení