• Dnes je: Sobota 23. septembra 2023 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 PANNA

Dajte si pozor na kritizovanie blízkych osôb, mohli by ste niekoho stratiť. Možno by ste mali viac pôsobiť v práci, ostatným udávate nadštandardné tempo. Všetko vidíte buď zle, alebo výborne. Tento rok se naučíte vidieť i to medzi tým. Ročný Horoskop 2023 PANNA Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 19.2., 3.4., 25.6., 6.12.
Šťastné čísla na rok 2023 7, 24, 39, 77, 99
Šťastný mesiac pre rok 2023 Október

Na čo si dať pozor v roku 2023

Veľa odpočívajte, v súvislosti s vašou pracou to budete potrebovať. Na dovolenke si strážte svoje veci. Mohlo by sa stať, že prídete o niečo, čo je vám veľmi cenné a máte s tým spojenú nejakú spomienku.

Čo vám rok 2023 prinesie

Rok 2023 vám prináša veľa lásky a energie. Silu budete čerpať predovšetkým z vášho partnera, ktorý je plný energie a bude vám pomáhať. Rok 2023 vám tiež prinesie viac majetníckych pocitov k niekomu, kto sa snaží od vás odpútať. Možno by bolo dobré dať mu viac priestoru.

Práca

V prvom štvrťroku budete zrejme vynakladať väčšie úsilie uchrániť si svoju prácu. Ale planéta Jupiter vám už od februára príde na pomoc a všetko zvládnete, neistota a problémy ustúpia. Prekvapia vás i nejaké nové ponuky, ktoré budete zvažovať. V druhej polovici roka môžete očakávať povýšenie v práci, alebo zaujímavú pracovnú ponuku, ktorú vám bude okolie závidieť. Nakoniec zistíte, že malá vynútená zmena bola i pre vás prínosná, oveľa lepšie sa potom budete cítiť v priebehu zvyšnej časti roka. Vaša spoľahlivosť a v poriadku odvedená usilovná práca vám bude uspokojivo prinášať zisky. Budete môcť si vyskúšať i výstup po kariérnom rebríčku.

Vzťahy

Nový rok začnete konfliktom, budete totiž skutočne veľmi žiarliť, a to vám prinesie depresie. Dokonca príde pocit, že ste v beznádejnej situácii. Všetko dobre dopadne, len musíte mať trpezlivosť, ktorá vám na začiatku roku bude chýbať. Vo februári vplyvom opozičnej Venuše v znamení Rýb môžu prísť u niektorých príliš kritických jedincov tohoto znamenia hádky s partnerom. Váš Amor je v tomto roku bohužiaľ trochu pomalý. Budete omnoho viac premýšľať o príčinách a dôsledkoch, takže budete aktívnejšie vystupovať vo veciach lásky a partnerstva. Koncom roka si uvedomíte, že je skutočne potrebné viac času venovať aj vášmu najbližšiemu okoliu a zmeniť atmosféru vo vzťahoch k lepšiemu.

Peniaze

Vo vašom znamení sa rodí veľa výkonných a spoľahlivých pracovníkov. Väčšina týchto jedincov nie je príliš ambicióznych a o vedúce, manažérske a riaditeľské posty nestojí. Počas februára hviezdy radia skôr plánovať a nepúšťať se do väčších zmien. Ďalšie mesiace, marec aj apríl, nebudú priať pozitívnym novinkám. Ale v máji počítajte s úspechom. Ako v oblasti práce, tak aj v oblastí financií môže prísť stimul, alebo zaujímavá ponuka. Ku koncu roka si ešte výraznejšie finančne polepšíte. Ušetrené peniaze skúste múdro investovať.

Zdravie

Vaše zdravie býva spojené s psychikou viac než u ostatných znamení. Zdravie neberte ako úplnú samozrejmosť, nepodceňujte prevenciu či prípadné varovné príznaky. Mali by ste viac dbať na prevenciu a tiež venovať dostatok času svojmu telu. Najväčší atak na telesnú schránku môžete zažiť koncom februára, behom marca a tiež v nestálom aprílovom počasí. Viac menej drobné odchýlky on normy začiatkom roka sa môžu prejaviť tráviacimi problémami a obehovým systémom. Druhá polovica roka je dokonalá, zariaďte si dostatočnú relaxáciu pre vaše niekedy rozhodené nervy a budete si do konca roka žiť náramne skvelo.
Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení