• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 KOZOROŽEC

Hneď na začiatku roka sa očakáva vyriešenie nemilých udalostí. Len nezaspať na vavrínoch! Kozorožcom sa bude dariť, pretože majú rozum v hrsti. Ročný Horoskop 2023 KOZOROŽEC Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 1.3., 10.4., 19.8., 23.12.
Šťastné čísla na rok 2023 10, 14, 42, 70, 91
Šťastný mesiac pre rok 2023 Jún

Na čo si dať pozor v roku 2023

V oblasti financií zažijete stabilitu. Dávajte si pozor v oblasti lásky a nedávajte svoje srdce každému, kto si oňho povie. Môže se to obrátiť proti vám.

Čo vám rok 2023 prinesie

Nebojte se investovať do cestovania, vyplatí sa vám to. Budete cestovať a cesty vám prinesú radosť a úspech. Váš partner prinesie do vzťahu niečo nové a vzrušujúce.

Práca

Na začiatku roka vám v práci pomôže vplyvný a úspešný muž, najskôr váš nadriadený. Začnete spolu riešiť určité záležitosti a budete sa na môcť na neho spoľahnúť. V auguste vás čaká profesijný úspech. Viac-menej niektoré problémy týkajúce sa pracovného priestoru vás môžu trápiť po celý rok. Čo sa týka vzťahov na pracovisku, nevyjasnené provokácie medzi kolegami a žiarlivosť na úspechy sa budete musieť naučiť zvládať už pred začiatkom leta. Ak chcete začať podnikať, počkajte skôr na druhú polovicu roka.

Vzťahy

Nový rok začnete s množstvom predsavzatí, ktoré budete chcieť ihneď plniť. Ak sa otvoríte láske, určite si vás nájde, ale musíte jej ísť oproti. Chodievajte viac do spoločnosti, pocítite príliv energie a chuť zmeniť svoj život. Láska vám pokvitne i na začiatku nového roka. Môžete niekoho nového stretnúť, alebo v pretrvávajúcom vzťahu sa znova objaví vášeň a láska. Slobodným môže nová láska zamotať hlavu v mesiaci jún a júl, november alebo december. Je veľmi pravdepodobné, že to bude osoba úzko spätá s vašou minulosťou, alebo niekto, koho dlhšiu dobu platonicky milujete. Možné je, že stretnete dokonca dve osoby, medzi ktorými sa budete rozhodovať, ktorej dáte šancu. Hoci si nebudete celkom istí, svoje rozhodnutie ľutovať určite nebudete. Nečakajte od súčasného partnera viac ako vám môže dať, miesto výčitiek a vzájomnej výmeny názorov choďte radšej spoločne medzi ľudí, do kina či divadla, kde nájdete odpovede.

Peniaze

Väčšina Kozorožcov je schopná tvrdej a cieľavedomej práce. V tomto znamení sa rodí veľa workoholikov, pretože Kozorožec je veľmi usilovný a v oblasti kariéry chce mať úspech. Vaša finančná situácia je veľmi stabilná a v priebehu celého roka sa vám bude dariť výborne. Ten kto podniká, môže zaznamenať zhodnotenie svojich investícií od februára do júna. V lete sa bude dariť pracovníkom vo finančných inštitúciách. Kozorožec je veľmi produktívne znamenie zamerané na výsledky a preto čakajte jeden úspech za druhým. Ciele v dlhodobom horizonte sa splnia v tomto roku. Ku koncu roka vás čaká dôležité rozhodovanie ako naložiť s nadobudnutými peniazmi, či a ako ich máte investovať. Rozhodovanie bude pre vás náročné a prinesie vám určitý nekľud.

Zdravie

Doprajte si oddych, v práci to nepreháňajte a venujte čas aj rodine a dobrým priateľom, ktorí vás dokážu rozosmiať a nabiť optimizmom. Problémy s nachladnutím môžu prísť v marci, v apríli sa u skôr narodených môžu ozvať bolesti kĺbov a kolien, preto udržujte svoj pohybový aparát v pohotovosti. V druhej polovici roka sa môžete vrhnúť na posilňovanie alebo nejakú metódu kondičného cvičenia, užijete si zdravotného kľudu a pohody, ale aj dobrú fyzickú kondíciu.
Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení