• Dnes je: Utorok 21. septembra 2021 meniny má Matúš

Ročný Horoskop 2021

Ročný Horoskop 2021 KOZOROŽEC

Hneď na začiatku roka sa očakáva vyriešenie nemilých udalostí. Len nezaspať na vavrínoch! Kozorožcom sa bude dariť, pretože majú rozum v hrsti. Ročný Horoskop 2021 KOZOROŽEC Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2021 1.2., 10.4., 9.8., 27.12.
Šťastné čísla na rok 2021 1, 4, 12, 70, 98
Šťastný mesiac pre rok 2021 August

Na čo si dať pozor v roku 2021

V oblasti financií zažijete stabilitu. Dávajte si pozor v oblasti lásky a nedávajte svoje srdce každému, kto si oňho povie. Môže se to obrátiť proti vám.

Čo vám rok 2021 prinesie

Nebojte se investovať do cestovania, vyplatí sa vám to. Budete cestovať a cesty vám prinesú radosť a úspech. Váš partner prinesie do vzťahu niečo nové a vzrušujúce.

Práca

Na začiatku roka vám v práci pomôže vplyvný a úspešný muž, najskôr váš nadriadený. Začnete spolu riešiť určité záležitosti a budete sa na môcť na neho spoľahnúť. V auguste vás čaká profesijný úspech. Viac-menej niektoré problémy týkajúce sa pracovného priestoru vás môžu trápiť po celý rok. Čo sa týka vzťahov na pracovisku, nevyjasnené provokácie medzi kolegami a žiarlivosť na úspechy sa budete musieť naučiť zvládať už pred začiatkom leta. Koniec roka prinesie ponuku novej práce alebo sa zlepšia vaše pracovné podmienky.

Vzťahy

Nový rok začnete s množstvom predsavzatí, ktoré budete chcieť ihneď plniť. Ak sa otvoríte láske, určite si vás nájde, ale musíte jej ísť oproti. Chodievajte viac do spoločnosti, pocítite príliv energie a chuť zmeniť svoj život. Láska vám pokvitne i na začiatku nového roka. Môžete niekoho nového stretnúť, alebo v pretrvávajúcom vzťahu sa znova objaví vášeň a láska. V každom prípade si užívajte láskyplného vzťahu. Vzťahy s deťmi si udržujete naďalej pekné, práve prostredníctvo nich sa môže rozvíjať aj partnerská láska. Nečakajte od súčasného partnera viac ako vám môže dať, miesto výčitiek a vzájomnej výmeny názorov choďte radšej spoločne medzi ľudí, do kina či divadla, kde nájdete odpovede. Pozitívne obdobie pre vašu lásku je v októbri.

Peniaze

Väčšina Kozorožcov je schopná tvrdej a cieľavedomej práce. V tomto znamení sa rodí veľa workoholikov, pretože Kozorožec je veľmi usilovný a v oblasti kariéry chce mať úspech. Vaša finančná situácia je veľmi stabilná a v priebehu celého roka sa vám bude dariť výborne. Ten kto podniká, môže zaznamenať zhodnotenie svojich investícií od februára do júna. V lete sa bude dariť pracovníkom vo finančných inštitúciách. Kozorožec je veľmi produktívne znamenie zamerané na výsledky a preto čakajte jeden úspech za druhým. Ciele v dlhodobom horizonte sa splnia v tomto roku. Čo sa týka peňazí, je tu možnosť, že môžete vyhrať i v lotérii.

Zdravie

Doprajte si oddych, v práci to nepreháňajte a venujte čas aj rodine a dobrým priateľom, ktorí vás dokážu rozosmiať a nabiť optimizmom. Problémy s nachladnutím môžu prísť v marci, v apríli sa u skôr narodených môžu ozvať bolesti kĺbov a kolien, preto udržujte svoj pohybový aparát v pohotovosti. V druhej polovici roka sa môžete vrhnúť na posilňovanie alebo nejakú metódu kondičného cvičenia, užijete si zdravotného kľudu a pohody, ale aj dobrú fyzickú kondíciu.
Rok 2021 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2021 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2021 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2021

Charakteristika znamení