• Dnes je: Utorok 21. septembra 2021 meniny má Matúš

Ročný Horoskop 2021

Ročný Horoskop 2021 RYBY

V práci hýri energiou, ktorú im hviezdy budú priať. V rodine vládne pohoda. Mali by sa naučiť pracovať so slovami - buď sú moc citlivé, alebo príliš výbušné. Nutnosťou je nájdenie zlatej strednej cesty, len tak pôjdu správnym smerom. Ročný Horoskop 2021 RYBY Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2021 7.1., 23.4., 26.5., 20.12.
Šťastné čísla na rok 2021 18, 29, 68, 82, 93
Šťastný mesiac pre rok 2021 December

Na čo si dať pozor v roku 2021

Pretože prichádza úspech ako v pracovnej, tak vo finančnej a vzťahovej oblasti, čakajú vás problémy so závisťou. Nevšímajte si ju, mohla by všetko pokaziť. Dávajte pozor na svoju komunikáciu voči partnerovi, pretože niekedy vám to môže priniesť zbytočné nepríjemnosti.

Čo vám rok 2021 prinesie

Prináša vám splnenie snu, ktorý ste si už dlhú dobu priali, a budete mať dostatok síl všetko zvládnuť. Naučíte sa myslieť analyticky a všetko si dobre premyslieť, čo vám pomôže v budúcej práci.

Práca

Tento rok praje vašej profesii planéta Jupiter. Aj s minimálnou snahou môžete dosahovať úspechy. Cez počiatočné snaženie vo februári a marci už v apríli môžete docieliť plody svojej práce, u niekoho to môže viesť až k povýšeniu. Bude možné konečne pocítiť pevnú pôdu pod nohami, ktorá rybám tak chýba. V júni získate mohutným spojením Jupitera a Uránu odvahu a inovačného ducha. Zapáli sa vo vás žiara, ktorá môže byť potom nasledovaná. Koniec roka je skvelou oslavou vášho úsilia a chuti robiť veci vždy trochu inak, v čom nájdete zaľúbenie.

Vzťahy

Do života se vám začnú pliesť staré lásky. Niekdy nebude jednoduché odolať ich šarmu, pretože staré hriechy zrazu zostanú zabudnuté a vy budete na nich vidieť už len to dobré. Skomplikovať to môže aj váš vzťah s aktuálnym partnerom. Veľmi príjemné obdobie vás čaká najmä v rodinnom živote. Od svojich blízkych sa dozviete niekoľko noviniek, ktoré pozitívne naladí aj vás. Nezabúdajte na posilnenie vzájomných vzťahov a nachádzajte dostatok príležitostí na časté schôdzky, spoločné výlety a vytváranie si spoločných zážitkov.

Peniaze

Opäť se vám podarí dostať financie pod kontrolu, nebudete si musieť lámať hlavu nad tým, ako vyjsť do konca mesiaca a nemusíte sa obávať utrácať aj na nejaké príjemné rozmary. Nenechávajte za sebou nedomyslené plány. V júni sa už môžete začať chovať sebaisto a využiť svoju intuíciu. Povedie vás silná vôľa zmeniť svoje finančné predsavzatie. August a september nadelí sladké odmeny takto vopred pripraveným. Pred koncom roka sa neodporúča požičiavať peniaze od priateľov alebo nechať si radiť do vlastných investícií. Oblasť financií vyzerá v pohode a nemusíte nič riešiť.

Zdravie

Pokiaľ sa budete chovať svedomito, nepodceníte dobrú životosprávu, nesklame vás ani vaše zdravie. Pokiaľ budete ale na všetko kašlať, môže vás už koncom júna stretnúť niekoľko zdravotných problémov. V lete si môžete dovoliť ísť na plný plyn. Nemusíte ísť hneď do telocvične, ale taká jazda na bicykli alebo prechádzky lesom tiež udržujú kondíciu. Tiež ale venujte pozornosť zdravej výžive, vaše telo potrebuje veľa pozornosti a starostlivosti. V decembri vám planéta Pluto môže spôsobiť mierny nesúlad energií, preto sa nehrňte do zbytočne riskantných akcií.




Rok 2021 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2021 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2021 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2021

Charakteristika znamení