• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 RYBY

Horoskop na rok 2020 rybám predpovedá, že ich bude čakať rok plný dobrodružstva. Šťastie sa ich bude držať už od prvého momentu roku 2020. Bude to divoká jazda, ale nemusíte sa obávať, všetko dostanete zaslúžene a Vaše dni sa vďaka tomu naplnia pohodou a vyrovnanosťou. Budete sa cítiť impulzívnejšie, sebavedomejšie a viac nezávislejšie ako v minulosti. Zároveň budete viac realistický a podarí sa Vám viac pochopiť svet okolo Vás. Ročný Horoskop 2020 RYBY Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 26.1., 4.8., 15.11., 26.12.
Šťastné čísla na rok 2020 1, 55, 67, 88, 92
Šťastný mesiac pre rok 2020 Júl

Na čo si dať pozor v roku 2020

Chovajte sa k životu aktívnejšie. Pokiaľ chcete niečo dosiahnuť, nemôžete stále len čakať v pozadí a spoliehať sa na to, že sa veci vyriešia samé. Takýto alibizmus by sa Vám mohol vypomstiť. Nebojte sa postaviť sa na stranu spravodlivosti. Zaobchádzajte opatrene s Vašou emocionálnou stránkou.

Čo vám rok 2020 prinesie

Pocit nádeje, že sa splní to, čo ste si plánovali. Rok 2020 rybám prinesie aj zamilovaného partnera, ktorý bude chcieť začať nový vzťah alebo obnoviť ten stávajúci tak, aby ste obidvaja zažili to najkrajšie čo si môžete priať. Rok 2020 bude aj v znamení priateľstva a hlbšieho duchovného prepojenia. Výsledkom môže byť splnenie nejakého veľkého priania.

Práca

Práca Vás bude inšpirovať k tomu, aby ste boli v roku 2020 viacej uvoľnený a schopnejší. Využívajte svoje prirodzené schopnosti a nadanie k tomu, aby ste sa v práci odlíšili od ostatných. Pokiaľ Vám Vaše aktuálne zamestnanie neumožňuje využívať Vaše schopnosti, potenciál a znalosti, môže byt pre Vás rok 2020 ideálny pre zmenu. Pokiaľ sa Vám podari nájsť si prácu ktorá Vám umožňuje robiť to v čom ste dobrý, ani na chvíľku neváhajte a choďte do toho. Najlepšie výsledky sa Vám totiž podari dosiahnuť len vtedy, keď budete pod minimálnym tlakom. Koncom roka Vás čaká skúška prekonania prekážok, ale zvládnete to skvelo. Viac sa venujte tomu, čo v práci skutočne chcete a a kam sa chcete posunúť.

Vzťahy

Nechajte veci volne plynúť. Počas tohto roka nastane niekoľko momentov kedy budú od Vás ľudia odchádzať a potom prichádzať. Zapracujte na Vašej prílišnej uzavrenosti a skúste sa viac otvoriť. Musíte byť k ľudom viac ústretovejší a dať im šancu na nové priateľstvá. Práve tie Vás posunú vpred a prinesú Vám niekoľko príležitosti, ktoré by ste inak nedostali. Dajte si pozor aby sa Váš život nedostal do nudného stereotypu, ktorý Vás potiahne ku dnu a otočí Váš život nesprávnym smerom. Nezabúdajte na posilnenie vzájomných vzťahov, neodmietajte spoločenské stretnutia a neoberajte sa o vytváranie spoločných zážitkov.

Peniaze

Využite kúzlo Vašej osobnosti a dostanete sa k informáciám, ktoré Vám pomôžu zarobiť si nejaké peniaze naviac. Začiatkom roka budete riešiť, čo vlastne v oblasti peňazí potrebujete a ako ich získať. Možno sa v priebehu roka presťahujete a budete na to potrebovať väčší obnos peňazí. V lete príde zmena, kedy sa financie stabilizujú. Koncom roka prídu nečakané komplikácie s odlivom peňazí, Budete si musieť svoje financie zaistiť i do budúcnosti. Nemíňajte peniaze na zbytočnosti, snažte sa ich rozložiť rozumne.

Zdravie

Na začiatku roka sa môže stať, že sa Vám zhorši zdravotný stav. Pri troške úsilia sa Vám ho podari dostať do dobrej kondície, čo Vás zároveň ochráni pred inými zdravotnými problémami. Mali by ste sa len vzdať svojich zlozvykov, ktoré Vás ešte môžu po zdravotnej stránke potrápiť. Vymeňte ich za zdravú stravu, pravidelný pohyb, čim sa dostanete na požadovanú váhu čo Vám pomôže bojovať s problémami s chrbticou a kĺbmi. Na konci roka pozor na zápal, venujte sa viac svojmu zdravotnému stavu a poriadne sa doliečte. Koncom roka Vás tiež môžu potrápiť priedušky a kašeľ.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení