• Dnes je: Piatok 01. marca 2024 meniny má Albín

Ročný Horoskop 2024

Ročný Horoskop 2024 ŠKORPIÓN

V roku 2024 budete pociťovať oveľa viac pozitívnej energie a budete viac šťastnejší ako v minulých rokoch. Konečne sa Vám podarí nabrať odvahu na dôležitý krok vo Vašom živote, ktorý ste už dlho odkladali. Ak nemáte vyriešenú otázky bývania, tento rok Vám môže priniesť vyriešenie tohto problému. Čakajú Vás prijemné dni, ale nesmiete podľahnúť pokušeniu niektorých ľudí, ktorí by radi zapracovali na Vašich neúspechoch a videli Vás kľačať smutných na kolenách. Ročný Horoskop 2024 ŠKORPIÓN Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2024 4.5., 8.6., 8.9., 12.12.
Šťastné čísla na rok 2024 5, 9, 37, 52, 99
Šťastný mesiac pre rok 2024 Apríl

Na čo si dať pozor v roku 2024

Snažte sa neprepadať pesimizmu aj keď sa stretnete so situáciami s ktorými si nebudete dať vedieť rady. Musíte sa vzoprieť osudu a postarať sa nielen o svojich blízkych ale tiež aj o seba. Myslite na zadné dvierka, mali by ste viac snažiť zabezpečiť sa na horšie časy.

Čo vám rok 2024 prinesie

Tento rok Vám môže priniesť spoločné sťahovanie, vyriešenie otázky bývania. To aj kvôli Vášmu partnerovi, ktorý väčšinu zariadi a vymyslí. Ako veľmi významné sa javí pre tento rok možnosť vyjednávania. Hviezdy naznačujú, že šťastie sa Vám môže ukázať v podobe nejakých dlhodobých zmlúv, alebo kontraktov.

Práca

Rok 2024 nebude pre škorpiónov veľmi produktívny. Je pravdepodobné, že Vám Vaša aktuálna práca neprináša radosť a že sa v nej nudíte. Pokiaľ je tak, zrejme by ste potrebovali veľkú zmenu. Je to však veľmi vážne rozhodnutie. Než sa rozhodnete pre takúto voľbu, veľmi dobre si ju premyslite. Potrebujete prácu, ktorá nebude v žiadnom prípade jednotvárna. Veľa škorpiónov sa zaujíma o výskum a objavovanie nových vecí. Pokúste sa nájsť takú prácu, ktorá by nielen zodpovedala Vašim schopnostiam, ale aj takú, ktorá by Vás naplňovala a bavila. Ísť z kaluže do blata a opustiť jednu nudnú prácu a miesto nej si nájsť inú podobne nudnú by nedávalo žiadny zmysel.

Vzťahy

Vzťahovo sa Vám bude dariť s Vašimi nadriadenými, pretože veľmi rýchlo nájdete spoločnú reč a pochopíte sa nielen po pracovnej stránke, ale aj po tej ľudskej. To Vám pomôže vyžehliť si i jeden problém, ktorý na Vás čaká na jar. Môže sa totiž stať, že by ste si nezmyselne pokazili dobré vzťahy len kvôli tomu, že si druhá strana zle vysvetlí Vaše správanie. Niekedy je lepšie pristupovať k situáciám obozretnejšie a viac sa snažiť vcítiť do kože druhých ľudí. V mesiaci máj môžete uvítať novú lásku, pripadne oživenie Vášho partnerského vzťahu.

Peniaze

Na Vaše výsledky ste mohli byt doteraz hrdý. Aby sa Vám však aj naďalej darilo, musíte začať pracovať a hlavne začať rozumne investovať. Len ten, kto dokáže peniaze rozumne obracať sa môže tešiť na úspešný rok. Časť z nich dajte na vzdelávanie, aby sa Vám to vrátilo v neskorších ponukách pracovných pozícii. Na konci roka dostane chuť na zmenu práce, ale aby ste dokázali urobiť tento odvážny krok musíte mať v zásobe nejakú poistku, ktorá Vám dovolí ohliadnutie sa po zaujímavejších pozíciach.

Zdravie

Máte pred sebou veľké výzvy a plány, budete na ne potrebovať veľmi veľa energie. Aby ste ju dokázali získať v plnej miere, mali by ste začiatkom roka vyriešiť jeden zdravotný problém, ktorý Vás trápil behom celého minulého roka. Nezanedbávajte ho, pretože potom sa môže objaviť v tej najnevhodnejšej dobe, kde by Vás mohol zabrzdiť a znemožniť Vám niekoľko zaujímavých krokov vo Vašej kariére. Zimné obdobie prinesie problémy s nízkym tlakom, ale nebude to nič vážnejšie ani trvalejšie. Koncom roka pozor na zrak, priedušky a kašeľ.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2024 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2024 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2024 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2024 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2024 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2024 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2024 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2024

Charakteristika znamení