• Dnes je: Piatok 06. decembra 2019 meniny má Mikuláš

Ročný Horoskop 2019

Ročný Horoskop 2019 ŠKORPIÓN

Škorpión sa môže tešiť na dosť aktívny rok. Určite sa nudiť nebude, pretože ho čaká veľa práce a vzdelávania, čo platí najmä pre pracovné záväzky.

Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2019 4.3., 12.5., 20.8., 15.10.
Šťastné čísla na rok 2019 15, 24, 48, 82, 100
Šťastný mesiac pre rok 2019 Marec

Na čo si dať pozor v roku 2019

Hádky a nepríjemnosti vás čakajú preto, že neriešite svoje financie, a to, že ich môžete mať viac. Všetko sa vyrieši, ale pozor si dajte na to, že v oblasti práce musíte pracovať sami na sebe, len to vám prináša pohodu a kľud.

Čo vám rok 2019 prinesie

Stratíte trpezlivosť, ale to pre vás bude výhodné, pretože získate viac nových vecí a budete vo svojej práci a živote plodnejší, ako ste kedy boli. Ako žena môžete tiež otehotnieť.

Práca

Potrebujete prácu, ktorá by v žiadnom prípade nebola jednotvárna. Veľa osôb vášho znamenia zaujíma výskum, objavovanie nových vecí. Obdobie od začiatku roka do mája prinesie toľko potrebné zmeny na pracovisku. Viac-menej získané výsledky nemusia znamenať očakávanú úroveň, preto bude dobré si ujasniť ďalšie pracovné ciele ako chcete ďalej pokračovať. V septembri už môžete pristúpiť k realizácii svojich plánov. Nenechávajte sa odradzovať vedením, ktoré môže mať na to svoj názor a nechajte sa podporiť miesto kolegov radšej priateľmi. Tento dlhodobý cieľ bude mať zaručene úspech.

Vzťahy

V mesiaci máj môžete stretnúť novú lásku alebo príde k citeľnému oživeniu vášho pretrvávajúceho partnerstva. Záleží aj na vás, ako sa budete k svojmu miláčikovi správať, pretože pravdou je, že partner odráža vždy naše nálady rovnako ako zrkadlo. V tomto období môžete stretnúť aj množstvo zaujímavých ľudí a naviazať nové zaujímavé kontakty. Láska bude zdrojom naplnenia pre zamilovaných po celé obdobie. Čím viac pocitov a sympatií ukážete partnerovi, tým silnejšiu vážnosť nadobudne váš vzťah. Osamelé osoby môžu prirodzene ťažiť z vesmírnych vplyvov v januári, máji a júny sa dopracovať k vhodnému partnerovi. Buďte veľkorysý citovo i materiálne, váš miláčik si to zaslúži a ocení.

Peniaze

Tento rok je pre vaše financie nadpriemerný, musíte však pracovať sami na sebe, budete si môcť dovoliť všetko čo je vo vašom štandarde. Vo februári až júny si môžete dopomôcť trebárs tipovaním, na každého škorpióna by mala počkať šťastná chvíľa. Kto sa obáva riskovť, tak nech neváha požiadať aspoň o zvýšenie platu, šéfovia budú prístupní k takejto zmene. V lete na dovolenkách si dajte pozor na peniaze nielen obecne, ale aj v zmysle krádeží. Strážte si svoju peňaženku.

Zdravie

Psychická nepohoda a stresy sa vášmu znameniu premietajú vo zvýšenej forme do zdravotných problémov. Preto se snažte nejednať pod vládou emócií a tiež hnevu. Predovšetkým v mesiacoch na prechode zimy a jari môže vďaka nedostatku svetla dochádzať k bolestiam hlavy. Problémy s nedostatkom železa, vitamínov a minerálov vás budú prenasledovať celú jar. Nájdite si dostupnú možnosť pre relaxáciu, či už vysoko na horách, alebo v soláriu, kde dobijete organizmus o potrebné fotóny.

Šťastie praje pripraveným. V takomto duchu sa ponesie celý rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojich vzťahoch s okolím a začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov, pretože rok 2019 bude aj o spolunažívaní a priateľstve.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2019

Charakteristika znamení