• Dnes je: Streda 23. septembra 2020 meniny má Zdenka

Ročný Horoskop 2020

Ročný Horoskop 2020 RAK

Rok 2020 bude pre rakov tým najlepším na usporiadanie si svojich myslienok, túžob a potrieb, aby mohli znova začať inak. Stáva sa Vám často, že premýšľate nad tým čo by bolo keby, alebo ako niečo zmeniť, či o tom, čo Vám na sebe naviac vadí? Tak tento rok prichádza najvhodnejšia chvíľa zistiť, čo vlastne chcete, aký ste a aký chcete byť. Nechajte sa inšpirovať okolím a ľuďmi s ktorými sa denne stretávate a nasledujte svoj vnútorný hlas. Ročný Horoskop 2020 RAK Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2020 20.1., 21.4., 6.8., 11.12.
Šťastné čísla na rok 2020 4, 8, 11, 15, 85
Šťastný mesiac pre rok 2020 Máj

Na čo si dať pozor v roku 2020

Ľudia v tomto znamení patria k mierumilovným, ale tento rok sa to od Vás nemôže očakávať. Musíte byť drzí, ísť si tvrdo po svojom a vybudovať čo najviac pre seba a svojich blízkych. Dávajte si pozor na roztržitosť, ktorá by Vás mohla dostať do úzkych a spôsobiť Vám nečakane veľa starostí.

Čo vám rok 2020 prinesie

Pokiaľ nebudete zatvárať oči a budete vedome vnímať svojho partnera uvedomíte si, že je schopný pre Vás urobiť veľkú zmenu a priniesť Vám veľa lásky a šťastia. V tomto roku sú pre Vás vhodné skupinové aktivity a spolupráca s ľudmi okolo vás. Veľkým naplnením sa môžu stať aj cesty do zahraničia.

Práca

Motivujte sa tak, že si pripravujte malé a ľahko splniteľné pracovne úlohy. Je dosť možné, že sa vo Vašom zamestnaní niečo stane čo Vás rozhodí. To samo o sebe nemusí znamenať, že to bude niečo zlého. Môže sa stat, že budete musieť súperiť s niekým o to, na čom ste dlho pracovali. Ak chcete uspieť zozbierajte všetky sily a svedomito sa vrhnite do boja o to, čo vám patri. Ak sa vám to nepodari, nič hrozného sa neudeje. Keď budete úspešný môžete sa tešiť na dobre výsledky. Koncom roka Vám pomôže vo všetkom zaistený a stabilný muž - môže to byť kolega.

Vzťahy

Väčšina rakov patri k silným individualistom. Tentokrát sa však budete musieť naučiť vychádzať s ľudmi vo Vašom okolí a viac ich včleniť do Vašeho života. Budete ich potrebovať ako v práci, tak v súkromí. Prehodnoťte kvôli tomu Vaše vystupovanie aby ste sa nepohnevali s tými, ktorí môžu byť pre Vás užitoční. Často sa sústredíte len na rodinu. Ta Vás síce veľmi potrebuje, ale zároveň nemôžete zabúdať aj na svojich priateľov. Pomôžu Vám vypnúť od niektorých starosti a nájsť inšpiráciu pre niektoré súkromné projekty, ktoré by Vám tento rok mohli zmeniť život. Musíte na ne však nabrať odvahu ale aj podporu svojich blízkych.

Peniaze

Zbytočne neriskujte peniaze v hazardných hrách. Máte šťastie v láske nečakajte ho aj v oblasti peňazí, takýmto jednoduchým spôsobom sa k nim nedostanete, Hľadajte si možnosti vedľajšieho zárobku. Z hlavného príjmu nečakajte peniaze naviac, budete dostávať len svoj štandard, ktorý však pokryje len základne výdaje. Ak chcete niečo usporiť a mať nejakú tú zásobu na míňanie, musíte sa viac snažiť. Koncom leta sa Vám podari zaplatiť všetky podlžnosti a nasporiť si aj nejaké peniaze na Vianoce a zimnú dovolenku. Uzatvoríte všetko čo ste mali v oblasti financií otvorené.

Zdravie

Pokiaľ ste v minulosti trpeli depresiami alebo melanchóliou teraz sa sa z toho konečne dostanete. No keď už máte vyliečenú myseľ, mali by ste konečne zapracovať aj na svojom tele. Hrozí Vám viacero zranení, ktoré súvisia s Vašou slabou kondíciou. Keď začnete cvičiť a niečo robiť so svojou postavou, odrazí sa to aj na Vašom zdravotnom stave. Vďaka tomu zatočíte najmä s Vašimi dlhodobými ochoreniami. Pokúste sa posilniť imunitu, malo by Vám to pomôcť najmä v súvislosti s chrípkovými ochoreniami. Ku konca roka si dajte pozor na úrazy.Nastáva čas na zmenu, výmenu stráží. V roku 2020 sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien.

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie značné zmeny aj vo svete. Horoskop 2020 pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny.

Rok 2020 bude plný prekvapení, ale tiež situácií, v ktorých sa budeme musieť zamyslieť nad spôsobom života. A to úplne všetci, bez ohľadu na to, v akom znamení sme se narodili.

Podľa hviezd by mali byť mesiace tohto roka priaznivé a nenávisť medzi ľudmi by mala vystriedať kľudnejšia atmosféra. Rok 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia skutočné novinky.

Úspech, ktorý v roku 2020 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2020

Charakteristika znamení