• Dnes je: Piatok 06. decembra 2019 meniny má Mikuláš

Ročný Horoskop 2019

Ročný Horoskop 2019 RAK

Tento rok by ste mali trocha ubrať, nech si neprivodíte zbytočné zdravotné problémy. Riskovať sa vo vašom prípade neoplatí, čo platí vo všetkých smeroch. S rodinou budete vychádzať v roku 2019 dobre, až na drobné nedorozumenia.

Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2019 29.1., 6.5., 7.11., 5.12.
Šťastné čísla na rok 2019 4, 24, 65, 83, 97
Šťastný mesiac pre rok 2019 Máj

Na čo si dať pozor v roku 2019

Stagnácie a ilúzie sú u vás časté. Niekedy sa vám jednoducho nechce nič robiť, a tak sa schováte do svojej ulity a tam aj zostanete. Niekdy to však trvá až moc dlho a môžete niečo dôležité premeškať!

Čo vám rok 2019 prinesie

Veľa práce, ktorá vás bude baviť a naplňovať, a naviac v nej budete úspešný. V oblasti vzťahov aj práce vám budú celoročne prichádzať ponuky, medzi ktorými sa musíte rozhodovať.

Práca

Začiatkom roka sa budete rozhodovať, ktorá cesta je pre vás tá pravá, kadiaľ najlepšie vo vašej pracovnej oblasti ísť. Od februára začnú byť vidieť plody každej vašej snahy a nastane ten správny čas na investície. Rovnako tak profesionáli v bankovom a finančnom sektore budú v tomto období najproduktívnejší. V polovici roka dôjde k zvýšeniu tlaku a môžete mať problém s nadriadeným. Od mája môžete vykonať zmenu zamestnania. Dostanete novú pracovnú ponuku, ktorá vás bude nesmierne baviť a nadchne vás. Na konci roka príde krásne obdobie plné lásky, pohody, radosti. Pocítite spokojnosť s tým, č robíte, i s tým, ako to robíte.

Vzťahy

Najviac sa vám bude dariť v mesiaci lásky, v máji. Intenzita vzťahov i romantických zážitkov vás môže priviesť k odvážnym činom, na vrchole budete v období letných mesiacov. Celkovo rok pôsobí pozitívne k spevňovaniu rodinných vzťahov a prírastkov do rodiny. Nenechávajte sa zväzovať každodennou rutinou, osloboďte sa z tvrdej škrupiny, pod ktorou sa nachádza obrovská vášeň. Hojnosť vás bude sprevádzať v ponukách na partnerstvo celú jeseň.

Peniaze

Nečakajte zlomový rok, ale nudiť sa v žiadnom prípade nebudete. Tí z vás, ktorí chcú radikálne zmeniť svoju prácu, by si mali určite počkať na máj. Začiatok roka síce pobáda ku zmenám, radšej si ale doprajte čas na premyslenie, ktorým smerom sa chcete vydať. V tomto roku je potrebné sa chovať preventívne a urobiť si rezervy na neskoršie mesiace, v ktorých sa budú vyskytovať aj šťastné náhody. Zatipovať alebo súťažiť o financie môžete v auguste a decembri. Inak sa odporúča prenechať risk skúsenejším hráčom na trhu s financiami.

Zdravie

Zdravie vašeho znamenia je veľmi ovplyvňované psychikou, preto sa nenechávajte vyviesť z miery. Vyhýbajte sa pokiaľ možno situáciám a ľuďom, ktorí sú „zárukou“ stresu, problémov a záťažových situácií. Vaším „nedostatkom“ je to, že viac než na sebe myslíte na druhých, rodinu, deti, partnera, ale i priateľov. Myslite konečne sami na seba! Dôležité je sa v priebehu leta veľmi nepreťažovať, dbať ale na dostatočnú obmenu energie. Záver roka môže byť pre váš organizmus pozitívnym zhodnotením týchto princípov. Na konci roka menej jedzte, pretože vás bude hnevať zažívanie.

Šťastie praje pripraveným. V takomto duchu sa ponesie celý rok 2019 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojich vzťahoch s okolím a začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov, pretože rok 2019 bude aj o spolunažívaní a priateľstve.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2019

Charakteristika znamení