• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 RAK

Tento rok by ste mali trocha ubrať, nech si neprivodíte zbytočné zdravotné problémy. Riskovať sa vo vašom prípade neoplatí, čo platí vo všetkých smeroch. S rodinou budete vychádzať v roku 2023 dobre, až na drobné nedorozumenia. Ročný Horoskop 2023 RAK Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 29.1., 6.4., 7.10., 5.11.
Šťastné čísla na rok 2023 9, 24, 75, 83, 87
Šťastný mesiac pre rok 2023 Január

Na čo si dať pozor v roku 2023

Stagnácie a ilúzie sú u vás časté. Niekedy sa vám jednoducho nechce nič robiť, a tak sa schováte do svojej ulity a tam aj zostanete. Niekdy to však trvá až moc dlho a môžete niečo dôležité premeškať!

Čo vám rok 2023 prinesie

Veľa práce, ktorá vás bude baviť a naplňovať, a naviac v nej budete úspešný. V oblasti vzťahov aj práce vám budú celoročne prichádzať ponuky, medzi ktorými sa musíte rozhodovať.

Práca

Začiatkom roka sa budete rozhodovať, ktorá cesta je pre vás tá pravá, kadiaľ najlepšie vo vašej pracovnej oblasti ísť. Začiatkom roka dostanete novú ponuku práce a hoci sa budete obávať, či by ste ju zvládli, neváhajte a túto možnosť využite. Od februára začnú byť vidieť plody každej vašej snahy a nastane ten správny čas na investície. Rovnako tak profesionáli v bankovom a finančnom sektore budú v tomto období najproduktívnejší. V polovici roka dôjde k zvýšeniu tlaku a môžete mať problém s nadriadeným. Od mája môžete vykonať zmenu zamestnania. Dostanete novú pracovnú ponuku, ktorá vás bude nesmierne baviť a nadchne vás. Na konci roka príde krásne obdobie plné lásky, pohody, radosti. Pocítite spokojnosť s tým, č robíte, i s tým, ako to robíte.

Vzťahy

Najviac sa vám bude dariť v mesiaci lásky, v máji. Intenzita vzťahov i romantických zážitkov vás môže priviesť k odvážnym činom, na vrchole budete v období letných mesiacov. Celkovo rok pôsobí pozitívne k spevňovaniu rodinných vzťahov a prírastkov do rodiny. Nenechávajte sa zväzovať každodennou rutinou, osloboďte sa z tvrdej škrupiny, pod ktorou sa nachádza obrovská vášeň. V novembri však pozor na manželské spory. Vašu lásku môže vážne narušiť aj príliš veľká vzájomná závislosť.

Peniaze

Nečakajte zlomový rok, ale nudiť sa v žiadnom prípade nebudete. Tí z vás, ktorí chcú radikálne zmeniť svoju prácu, by si mali určite počkať na máj. Začiatok roka síce pobáda ku zmenám, radšej si ale doprajte čas na premyslenie, ktorým smerom sa chcete vydať. V tomto roku je potrebné sa chovať preventívne a urobiť si rezervy na neskoršie mesiace, v ktorých sa budú vyskytovať aj šťastné náhody. Zatipovať alebo súťažiť o financie môžete v auguste a decembri. Finančná situácia sa postupne utrasie k normálu, ale nie skôr ako na prelome jesene a zimy.

Zdravie

Zdravie vašeho znamenia je veľmi ovplyvňované psychikou, preto sa nenechávajte vyviesť z miery. Vyhýbajte sa pokiaľ možno situáciám a ľuďom, ktorí sú „zárukou“ stresu, problémov a záťažových situácií. Vaším „nedostatkom“ je to, že viac než na sebe myslíte na druhých, rodinu, deti, partnera, ale i priateľov. Myslite konečne sami na seba! Dôležité je sa v priebehu leta veľmi nepreťažovať, dbať ale na dostatočnú obmenu energie. Záver roka môže byť pre váš organizmus pozitívnym zhodnotením týchto princípov. Snažte sa dobíjať energiu pravidelným pohybom, ako aj zvýšeným príjmom vitamínov a minerálov.
Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení