• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Ročný Horoskop 2023

Ročný Horoskop 2023 BÝK

Nespokojnosť a nespravodlivosť ktorú momentálne cítite, je len vo vašej hlave. Pracujte so svojimi emóciami a uvidíte, že sa všetko sa na dobré obráti. Ročný Horoskop 2023 BÝK Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2023 7.2., 5.9., 7.11., 29.12.
Šťastné čísla na rok 2023 10, 25, 78, 90, 93
Šťastný mesiac pre rok 2023 December

Na čo si dať pozor v roku 2023

Zmeny vo vzťahoch vás desia, ale sú pre vás väčšinou vyslobodením. Láska je pre vás skutočne dôležitá. Občas ste tak zamilovaný, že nevidíte realitu takú, aká skutočne je.

Čo vám rok 2023 prinesie

Upravte si domov podľa vašich predstáv. Tento rok sa môžete presťahovať a to vám prinesie pocit bezpečia, po ktorom už toľko túžite. Prinesie vám veľa práce, ale musíte zdokonaliť niektoré svoje zručnosti.

Práca

Už od začiatku roka sa vám v oblasti práce bude dariť, po dobrých výsledkoch budete mať stále tendenciu sa ešte viac zdokonalovať a zlepšovať dosiahnuté výsledky. Vaša ctižiadostivosť na pracovisku môže niekomu brániť k úplnému sebavyjadreniu a tak sa okolo vás môžu rozprestierať tiché spolky. Nebráňte sa autenticite. Február môže predviesť súladnú a zhovievavú tvár kolektívu. Prebúdzajúcu jarnú nechuť k práci najlepšie zaženiete menšími úlohami, ktoré si pred seba kladiete. V máji máte možnosť získať vplyvných priateľov na svoju stranu a jún vám poskytne cestu k nadväzovaniu nových kontaktov i s osobami, ktoré sa udržiavali doposiaľ odstup.

Vzťahy

V roku 2023 si môžu obidve pohlavia narodené v tomto znamení doriešiť partnerské nedorozumenia. Môže sa objaviť množstvo nečakaných zvratov a komplikácií. Stačí len trocha trpezlivosti a chuť počúvať. Celý rok sa vyvíja v prospech vášho vzťahu, tak si to nepokazte, zažijete veľa vzplanutí a vášne. To platí hlavne o druhej polovici roka. Február praje ľuďom, ktorí doposiaľ váhali s oslovením konkrétnej osoby alebo tiež osobám, ktoré sa uspokojovali s menším krajcom. Teraz je čas sa prejaviť a ukázať, ako mám svojho partnera rád. V máji sa budete musieť uskromniť a doriešiť si nejaké problémy staršieho dátumu, preto sa držte pravidla: menej znamená viac. Koncom roka však príde veľká vlna žiarlivosti.

Peniaze

Začiatok roka bude plný predsavzatí a plánov, ktoré sa však môžu začať uskutočňovať až v apríli, máji a júni. V tomto roku je možné očakávať posun, na ktorý veľa Býkov dlho čakalo. Dôležitou správou pre toto znamenie je, aby si peniaze ktoré zarobili, bezpečne uložili a nemíňali na zbytočnosti, bez ktorých sa zaobídu. V marci, máji a júni sa vyhnite väčším investíciám a novým zmluvám, pretože by to mohlo znamenať nejednu stratu. Na nedostatok peňazí si tento rok sťažovať nebudete, bude vás to ale stáť množstvo času stráveného v práci.

Zdravie

Nový rok začnite preventívne športom v pohybe, starší sa tak vyhnú cievnym ťažkostiam. Pozor si na začiatku roku dajte na oči a oblasť okolo očí. Možno by bolo dobré ísť k lekárovi a zistiť, ako ste na tom so zrakom. Dávajte si pozor aj na pracovné preťaženie, opakujúce sa bolesti hlavy a hroziace pracovné úrazy. Môžete byť náchylný k rôznym vírusovým ochoreniam a angínam.
Rok 2023 nám prinesie výzvu. Musíme sa vzdať starých návykov a zvykov.

Otvárajú sa nám nové cesty a nové možnosti. Pripravte sa však na to, že výsledky sa hneď nedostavia.

Šťastie praje pripraveným v takomto duchu sa ponesie celý rok 2023 pre všetky znamenia zverokruhu.

Urobte si dostatok času pre svoj rozvoj. Riaďte sa hlavne vrodenými schopnosťami a zručnosťami, ktoré sú pre každé znamenie zverokruhu odlišné a unikátne. Zároveň sa snažte pracovať na svojích vzťahoch s okolím začlenením sa do kolektívu, získavaním a udržiavaním kontaktov.

Úspech, ktorý v roku 2023 dosiahnete, závisí len na Vašej pevnej vôli, odhodlania, od chuti dosiahnuť niečo nové a predovšetkým od Vašich rozhodnutí.


Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Ročné horoskopy 2023

Charakteristika znamení